НОВИНИСвітові

5 фактів про Petar Klancir – культуриста важковаговика з Хорватії

Цьому атлету з Хорватії 26 років. Минулої осені він був у всіх на слуху, коли на Arnold Amateur Europe перемога дісталася не йому, а росіянину Аркадію Величку. Вердикт суддів викликав шквал обурення у фітнес-спільноті. Ми вирішили дізнатися про цього здорованя більше.

klancir-1x

Ріст – 181 см

Змагальна вага –  118 кг

Вага в міжсезоння – 135 кг

klancir-3x

1. Займатися культуризмом Petar Klancir почав не відразу. Спочатку у його житті був пауерліфтинг. Загалом силовими видами спорту атлет  почав захоплюватися у 17 років. Своїм орієнтиром вважає тілобудову Джея Катлера.

2. Тренером Petar є знаменитий італієць Мауро Сассо, який дотримується ідей та принципів  “старої школи”. Йдеться про тренінг з великими вагами і високою інтенсивністю.

3. Спортсмен виступає вже 8 років. За цей час йому вдалося завоювати перемогу на турнірі Mr Universe, отримати звання абсолютного чемпіона на турнірі Balkan Amateur Championships. Також став дворазовим віце-чемпіоном на змаганнях Amateur Olympia Europe. Минулого року на турнірі.

klancir-2x

4. На Amateur Olympia Europe-2015 атлет переміг в категорії “понад 100 кг” і став абсолютним чемпіоном. Таким чином він отримав право на оформлення заповітної IFBB Pro Card.

5. В Мадриді торік переміг на Аmateur Olympia Prague і став лідером в абсолютному заліку, завдяки чому отримав карту професіонала. Тоді ж  взяв участь у турнірі Сан-Марино Про-2015, де закріпився в «десятці» найсильніших, зайнявши 7-е місце в підсумковому протоколі.