Головна НОВИНИ 5 принципів ефективного тренування рук

5 принципів ефективного тренування рук

liprist

1. Качай ноги – виростуть руки
Суть цього принципу полягає у тому,  що всі м’язи у нашому тілі ростуть взаємопов’язано. І якщо ви хочете великі руки. то акцентуєте вагу увагу на таких великих м’язах,  як спина і ноги. Тільки коли ці групи м’язів виростуть тільки тоді у вас почнуть рости руки.

2.Правильна техніка виконання
Качаючи руки дотримуйтеся правильної техніки виконання. Ніякого чітингу чи допомоги спиною тут бути не може. Має бути ізольована робота руками. Не варто брати велику вагу і показувати в залі, який ви сильний. Візьміть менше та зробіть якісніше. Чітинг у першу чергу навантажує ваші зв’язки, а ніж м’язи.

3.Базові вправи
Завжди починайте тренування рук і базових вправ. Для біцепса це може бути підйом штанги або гантелі, для тріцепса віджимання від брусів(лавки) або жим вузьким хватом. Після виконання бази можете добавити такі вправи, як французький жим і концентрований підйом на біцепс.

4.ПАМП
Тренування на руки слід завершувати «пампінгом». Це дасть вам змогу збільшити об’єм м’язової фасції. А також велика кількість крові в м’язах рук збільшить потік корисних речовин до них.

5.БІЦЕПС+ТРІЦЕПС
Як показує досвід тренувати м’язи рук треба всі разом і за одне тренування. Такого принципу дотримуються багато культуристів серед яких і відомий Лі Пріст. Можливий варіант розділення тренувального спліту на дві частини в одній ви качаєте тріцепс  у іншій біцепс.