НОВИНИРезультати

Фітнес турнір World Ladies Cup: українки виграли 18 медалей!

World Ladies Cup 0113 квітня в Києві завершився міжнародний турнір World Ladies Cup, де були розіграні 9 комплектів нагород у фітнесі, бодіфітнесі і фітнес- бікіні. Українки виграли 18 медалей!

World Ladies Cup 01

В активі нашої команди 4 золотих, по 7 срібних і бронзових нагород! А також абсолютна перемога Ольги Караваєвій в бодіфітнесі! Така ж кількість медалей найвищої проби виграли спортсменки Росії, які до того ж відвезуть додому і 2 кубка за абсолютне чемпіонство у фітнесі і фітнес- бікіні. Одна золота медаль в скарбничці збірної Німеччини.

Кращий результат наші спортсменки показали в бодіфітнесі, де у двох з трьох категоріях здобули перемогу! Чемпіонками World Ladies Cup стали Олена Чумакова (категорія до 168см) і Ольга Караваєва (категорія понад 168 см), яка в підсумку здобула абсолютну перемогу в бодіфітнесі, а разом з нею отримала ПРО- карту IFBB і запрошення на свій перший професійний турнір!

Хорошу форму українки показали і у фітнес -бікіні, де наші перемогли у двох з чотирьох категоріях – Ольга Вязметінова в категорії до 168см і Алла Семенова в категорії до 172см.

У фітнесі наша країна залишилося без медалей найвищої проби.

Всього ж українки зібрали 18 медалей міжнародного турніру World Ladies Cup, призовий фонд якого склав 54000 $!

Нагадаємо, що у змаганнях брали участь більше 50 спортсменок з Лівії, Молдови, Угорщини, Латвії, Німеччини, Естонії, Росії та України.

Також в рамках турніру пройшов семінар зірки світового фітнесу Саші Браун ( Sasha Brawn, призер «Арнольд Класик», тренер голлівудських зірок) і виставка фітнес-індустрії.