Головна НОВИНИ Андрій Давид став абсолютним чемпіоном Львівської області по IFBB 2011

Андрій Давид став абсолютним чемпіоном Львівської області по IFBB 2011

У Львові сьогодні, 22 жовтня відбулися обласні змагання з бодібілдингу за версією IFBB. Абсолютним переможцем турніру став культурист зі Львова Андрій Давид (на фото).

Андрій Давид був постійним учасником місцевих змагань з культуризму, однак йому завжди не вистачало балів до того, аби стати чемпіоном. Ця осінь зробила Андрієві приємний подарунок і він наступного тижня вирушає на Чемпіонат України до Києва разом з іншими атлетами, змагатися із 160-ма кращими бодибілдерами країни.

Друге місце у Олега Кожевнікова,  перше місце у категорії 90+ посів Тарас Радіонов і став чемпіоном у своїй категорії. А от абсолютним переможцем серед юніорів став Сергій Карпа.

Вперше в історії львівського бодибілдингу відбулися парні виступи у яких перемогли Олексій Мельник із своєю коханою Вікторією Кравцовою. Олексій також переміг в категорії до 80 кг.

У найближчі години на kulturizm.info шукайте фото із змагань та відео довільних виступів усіх спортсменів.