Головна НОВИНИ Біл Бартон: В Україні ми сподіваємося на нові світові та особисті рекорди

Біл Бартон: В Україні ми сподіваємося на нові світові та особисті рекорди

Серед присутніх персон на Чемпіонату світу з важкої атлетики 2012 у Львові журналісти kulturizm.info зустріли секретаря Міжнародної федерації важкої атлетики Біла Бартона.

«Такі чемпіонати зазвичай починаються з жеребкування. Таке жеребкування визначається за 3 роки, потім ми оглядаємо місто, яке прийматиме чемпіонат. Прекрасне місто Львів відкрило свої двері перед нами. Я великий футбольний фанат. Судячи з усіх подій, які відбувались у Львові під час Євро 2012, я радий бути тут і бачити усіх учасників та організаторів. Організація справді на високому рівні. Тут присутні представники, які колись брали участь в Олімпійських іграх, маємо тут медалістів. Вони живуть спортом, не зважаючи на вік. Вони не здаються, показують свою відданість спорту», – зазначив Біл Бартон.

«Ми сподіваємось на нові світові та особисті рекорди. Бажаю успіху, нових висот і щоб не було жодних травм. Наступного року чемпіонати відбудеться у місті Турині, в Італії. Тож запрошую усіх», – зазначив секретар Міжнародної федерації важкої атлетики.

Антон Павленко, kulturizm.info