Бодібілдер Олег Кривий в Чехії переміг на престижному фітнес-турнірі

Український культурист Олег Кривий у Чехії переміг у міжнародному фітнес-турнірі EVLS PRAGUE. Атлет з Тернополя зумів здобути “золото” у категорії чоловічого бодібілдингу “до 100 кг”, залишивши позаду 22 інших суперників. А за тиждень до того, Олег Кривий переміг в категорії “до 90 кг” на іншому світовому боді-шоу Arnold Classic Europe 2017.

“Перемога в двох різних категоріях протягом двох тижнів вселяє надію, що я на правильному шляху. Хочеться подякувати усім, хто взяв участь в моїй підготовці: спонсорам, тренувальним партнерам та людям, які доклали багато зусиль, щоб мій прогрес відбувся. Я вас ціную, та вдячний, що ви в мене вірите. Дякую своїй дівчинці за те, що ти вже не вперше проходиш цей шлях разом зі мною. Без тебе цього всього не було б. А якщо б і було… Та ні навіть думати не хочу!”, – написав у Facebook Олег Кривий.

Культурист також розповів, що йому з дитинства мені забороняли займатися спортом, тому момент перемоги та нагородження для нього був дуже зворушливим.

“Не все задумане вийшло, але напевно це й добре. Мені кажуть: «Так ти ж чемпіон…». Я максималіст. І чемпіон один. Так вирішили судді, а вони завжди праві і після бою кулаками не розмахують. Це для мене новий виклик. Вони не розуміють з ким зв’язалися! Повірте, я повернуся і це буде вже не той “Алежа”. В мене лише три роки змагального стажу. Просто дайте трохи часу”, – пообіцяв атлет.

До речі, цього разу до змагань Олегу допомагав готуватися його спонсор – німецький бренд спортивного харчування MST Nutrition.

Схожi публикацii:

Залишити відповідь