Бодібілдер Степан Степаненко готується виступити на весняних змаганнях

На весняних змаганнях від федерації IFBB готується виступити молодий культурист із Запоріжжя Степан Степаненко. Цей 20-річний спортсмен вражатиме своїми габаритами і цього разу.

stepan stepanenko 2016-03

Спочатку Степан планує вийти на сцену на місцевих змаганнях у Запоріжжі, потім на Кубку Києва і розраховує потрапити на Кубок України у Чернівцях. Очікувані категорії: “юніори +80 кг”, а ще, ймовірно, чоловіча категорія “+95 кг”.

“Я виступаю кожного року. Це буде мій четвертий сезон. Особливих відмінностей в раціоні у підготовці цього разу не було. Головні зміни відбулися у тренуваннях: якщо раніше вони були багатоповторні та інтенсивні, то зараз – силовий режим і високий об’єм навантаження”, – розповів Степан Степаненко KULTURIZM.INFO.

Своїм найбільшим суперником вважає ровесника з Києва Святослава Федорича.

“Зараз мені допомагає в підготовці дуже досвідчений спортсмен з великим стажем тренувань і виступів, тренер чемпіонів Павло Пронтенко. Чому саме він? На це може відповісти його досягнення і форма його підопічних”, – каже юніор.

Нагадаємо, у 2014-му року на Кубку України IFBB у Львові Степан Степаненко здобув “срібло” у юніорській категорії “+ 80 кг”.

Схожi публикацii:

Залишити відповідь