Головна НОВИНИ Бодібілдер В’ячеслав Федоренко повертається на сцену

Бодібілдер В’ячеслав Федоренко повертається на сцену

Культурист з Вінниці В’ячеслав Федоренко після перерви знову вирішив помірятися м’язами. Спортсмен готується виступити на Кубку Хмельницького, Києва та Кубку України від федерації IFBB. Змагатися атлет буде у категорії «класиків».

slavik fedorenko

«Багато знайомих готуються виступити і я вирішив з ними за компанію. Взагалі до останнього не знав чи буду виступати. Почав набирати масу лише за 4,5 місяців до змагань, а до цього практично не займався: міг зробити одне-два тренування в тиждень і все. Але через 6-7 тижнів побачив прогрес, тож вирішив наважитися», – розповів В’ячеслав KULTURIZM.INFO.

Раніше вінничанин вже здобув «бронзу» на Чемпіонаті світу серед юніорів з класичного бодібілдингу. Як і раніше, спортсмена до змагань готує тренер Ігор Шепітко.

«Особливих змін у підготовці цього разу немає. Щоправда, цього разу весь процес проходить планомірно, спокійніше і краще аніж раніше. Не знаю з чим це пов’язано: з відпочинком, з досвідом, чи з тим, що я не від’їдався при наборі м’язової маси. Але дієта і загалом підготовка дається набагато легше. Ніяких значних експериментів робити не буду, бо вже знаю що краще підходить для мого організму», – каже В’ячеслав Федоренко.

В’ячеслав Федоренко виступає на змаганнях з 2010 року. За цей час брав участь у 6-7 сезонах, а це -15-18 змагань.