Бодібілдери Білорусі роздягнуться в Мінську

У Мінську 16 жовтня 2010 пройде Кубок Республіки Білорусь з бодібілдингу і бодіфітнесу 2010 за версією IFBB.

Підготовкою та проведенням змагань здійснюється Білоруською федерацією бодібілдінгу і фітнесу.

Змагання проводяться в таких вікових, вагових і ростових категоріях:

Чоловіки (старше 21 року) бодібілдинг – до 80 кг, до 90 кг, до 100 кг, св.100 і абсолютна категорія
класичний бодібілдинг (культуризм) – до 178 см, понад 178 см і абсолютна категорія
Жінки (старше 21 року) – бодіфітнесс – абсолютна категорія
Юніори (до 21 року на день змагань) – бодібілдинг – абсолютна категорія
Юніори (до 21 року на день змагань) – класичний бодібілдинг – абсолютна категорія
Майстри (старше 40 років) – бодібілдинг – абсолютна категорія

Програма змагань

1. Бодібілдінг – чоловіки, 80 кг (I раунд – ПРЕДСТАВЛЕННЯ І Довільна програма / II раунд – ОБОВ’ЯЗКОВЕ ПОРІВНЯННЯ)
2. Бодібілдінг – чоловіки, 90кг (I раунд – ПРЕДСТАВЛЕННЯ І Довільна програма / II раунд – ОБОВ’ЯЗКОВЕ ПОРІВНЯННЯ)
3. Юніори бодібілдинг – абсолютна (I раунд – ПРЕДСТАВЛЕННЯ І Довільна програма)
4. Юніори КЛАСИЧНИЙ бодібілдинг – абсолютна (I раунд – ПРЕДСТАВЛЕННЯ І Довільна програма)
5. Юніори – бодібілдинг абсолютна (II раунд – ОБОВ’ЯЗКОВЕ ПОРІВНЯННЯ)
6. Юніори КЛАСИЧНИЙ бодібілдинг абсолютна (II раунд – ОБОВ’ЯЗКОВЕ ПОРІВНЯННЯ)
7. Бодіфітнес – жінки, АБСОЛЮТНА (I раунд)
8. Бодібілдінг – чоловіки, до 100 кг (I раунд – ПРЕДСТАВЛЕННЯ І Довільна програма / II раунд – ОБОВ’ЯЗКОВЕ ПОРІВНЯННЯ)
9. Бодібілдінг – чоловіки, понад 100 кг (I раунд – ПРЕДСТАВЛЕННЯ І Довільна програма / II раунд – ОБОВ’ЯЗКОВЕ ПОРІВНЯННЯ)
10. Классіч.б / б. – Чоловіки, до 178 см (I раунд – ПРЕДСТАВЛЕННЯ І Довільна програма)
11. Классіч.б / б. – Чоловіки, ПОНАД 178 (I раунд – ПРЕДСТАВЛЕННЯ І Довільна програма)
12. Классіч.б / б. – Чоловіки, до 178 см (II раунд – ОБОВ’ЯЗКОВЕ ПОРІВНЯННЯ)
13. Классіч.б / б. – Чоловіки, ПОНАД 178 см (II раунд – ОБОВ’ЯЗКОВЕ ПОРІВНЯННЯ)
14. Бодіфітнес – жінки, АБСОЛЮТНА (II раунд)
Нагородження – Юніори – бодібілдинг абсолютна категорія.
Нагородження – Юніори – КЛАСИЧНИЙ бодібілдинг абсолютна категорія
Нагородження до 80 кг
Нагородження до 90 кг
Нагородження до 100 кг
Нагородження понад 100 кг
16. Абсолютна категорія – чоловіки Бодібілдінг
17. Бодіфітнес – жінки, АБСОЛЮТНА (III раунд)
18. Бодібілдінг – МАЙСТРИ – абсолютна (I раунд – ПРЕДСТАВЛЕННЯ І Довільна програма / II раунд – ОБОВ’ЯЗКОВЕ ПОРІВНЯННЯ)
Нагородження – классіч.б / б-мужч. до 178 см..
Нагородження – классіч.б / б-мужч. сише 178 см.
19. Абсолютна категорія – чоловіки КЛАСИЧНИЙ Бодібілдінг
Нагородження Абсолютного чемпіона – Бодібілдінг
Нагородження – бодіфітнес – жінки – абсолютна категорія
Нагородження – Майстрів – абсолютна категорія
Нагородження Абсолютного чемпіона – КЛАСИЧНИЙ Бодібілдінг
Нагородження КОМАНД

Місце проведення: ДК МТЗ (Мінський тракторний завод), вул. Долгобродская, 24. Початок о 16:00

З питань проведення змагань звертатися в Білоруську федерацію бодібілдингу та фітнесу за адресою: м. Мінськ, проспект Незалежності, 104,
тел / факс 2675277, моб. (029) 3337373, e-mail bfbb@bfbb.by

Оргкомітет:
Кирило Дубков (029) 611-33-11
Анастасія (044) 711-31-32

Схожi публикацii:

Залишити відповідь