Бодибілдер Francisco Montealegre: історія атлета

Цей бодибілдер є архітектором. Francisco Montealegre 36 років. Його вага у міжсезоння – 91 кг, а під час змагань – 79 кг. І є досить високим – ріст 178 см. Сьогодні коротко розповімо про нього.

«Я нудний хлопець! Я не п’ю, не курю, не пам’ятаю, коли в останній раз був на вечірці. Для мене Бог, моя сім’я, моя робота, і моя пристрасть до бодібілдингу є на першому плані.  Вони заповнюють весь мій час і всі вони мені потрібні», – каже Francisco Montealegre.

У бодібілдингу цей атлет опинився випадково. Він раніше займався бойовими мистецтвами від вченням свого хорошого друга і сенсея.

Раніше Francisco був закоханий в карате, і хотів стати великим майстром бойових мистецтв. 2-3 години тренувань  були частиною його повсякденного життя. У якийсь момент він тренувався карате і тхеквондо паралельно.

У юності він був дуже худий. Відтак настав час, коли потрібно було набрати ваги. Його батько запропонував потрібно піднімати тягарі, щоб стати сильнішим і набрати вагу. Це було початком подорожі у бодібілдинг для Francisco Montealegre.

«Я дійшов висновку, що єдина надійна мотивація виходить з середини. Дуже пощастило, що у мене є здоров’я, щоб робити те, що я люблю», – каже атлет.

 

Джерело:

http://www.muscleandstrength.com/articles/francisco_montealegre-interview.html

http://www.simplyshredded.com/francisco-montealegre.html

Схожi публикацii:

Залишити відповідь