Чемпіонат Львівської області з бодібілдингу IFBB 2016. Результати змагань
Результати змагань Чемпіонату Львівської області з бодібілдингу, які у Львові 2 жовтня провів місцевий осередок IFBB.
ЮНІОРИ + 80кг | ||||||
місце | № | Прізвище, ім’я | Команда | |||
1 | 7 | Кириченко Євгеній | Харків | |||
2 | 8 | Остролуцький Даніїл | Київ | |||
3 | 9 | Шевців Дмитро | Тернопіль | |||
4 | 10 | Подільський Олег | Тернопіль | |||
Менс Фізік +178 см | ||||||
місце | № | Прізвище, ім’я | Команда | |||
1 | 28 | Петрук Роман | Ів-Франківськ | |||
2 | 22 | Козак Юрій | Львів | |||
3 | 25 | Мотлюк Геннадій | Рівне | |||
4 | 21 | Лящовський Євгеній | Львів | |||
5 | 29 | Брянцев Олег | Ів-Франківськ | |||
6 | 24 | Синюк Максим | Львів | |||
7 | 23 | Саламатін Денис | Львів | |||
8 | 26 | Аврамчук Андрій | Рівне | |||
9 | 18 | Яравич Андрій | Закарпаття | |||
10 | 27 | Клімчук Андрій | Рівне | |||
ЧОЛОВІКИ 90кг | ||||||
місце | № | Прізвище, ім’я | Команда | |||
1 | 41 | Твердохліб Віктор | Вінниця | |||
2 | 45 | Ковальов В’ячеслав | Київ | |||
3 | 42 | Михалик Віталій | Тернопіль | |||
4 | 39 | Зудін Борис | Львів | |||
5 | 107 | Федоров Анатолій | Закарпаття | |||
6 | 40 | Вербовецький Андрій | Львів | |||
7 | 38 | Лихута Антон | Київ | |||
8 | 43 | Мохаммед Риядх Гхазі | Вінниця | |||
БОДІФІТНЕС | ||||||
місце | № | Прізвище, ім’я | Команда | |||
1 | 55 | Вдовиченко Інна | Київ | |||
2 | 53 | Кицун Ксенія | Дрогобич | |||
3 | 54 | Кулина Мар’яна | Львів | |||
4 | 52 | Приходько Марина | Київ | |||
5 | 56 | Костяна Катерина | Львів | |||
БІКІНІ до 169 см | ||||||
місце | № | Прізвище, ім’я | Команда | |||
1 | 86 | Кубрак Олександра | Київ | |||
2 | 89 | Єлісєєва Таїсія | Тернопіль | |||
3 | 87 | Бондарук Романа | Луцьк | |||
4 | 84 | Голляк Ольга | Київ | |||
5 | 88 | Коротка Христина | Кіровоградська | |||
6 | 90 | Глуханич Тетяна | Закарпаття | |||
7 | 83 | Суманєєва Олександра | Київ | |||
8 | 85 | Лихута Яна | Київ | |||
9 | 82 | Бахмєтьєва Христина | Київ | |||
БІКІНІ + 169 см | ||||||
1 | 105 | Марусич Лідія | Луцьк | |||
2 | 100 | Козенкова Уляна | Львів | |||
3 | 103 | Прокопович Ганна | Закарпаття | |||
4 | 95 | Ботяновська Тетяна | Київ | |||
5 | 97 | Павловська Тетяна | Київ | |||
6 | 101 | Вернюк Марія | Рівне | |||
7 | 102 | Ільків Мирослава | Львів | |||
8 | 104 | Демніченко Олена | Луцьк | |||
9 | 99 | Грищенкова Ольга | Київ | |||
10 | 94 | Олійник Олеся | Київ | |||
11 | 96 | Черноусова Дар’я | Київ | |||
12 | 92 | Мадяр Наталя | Закарпаття | |||
13 | 98 | Помогаєва Юлія | Київ | |||
| ||||||
місце | № | Прізвище, ім’я | Команда | |||
1 | 5 | Дидяк Ігор | Львів | |||
2 | 3 | Шахновський Владислав | Харків | |||
3 | 4 | Павликівський Назарій | Ів-Франківськ | |||
4 | 6 | Аверін Микола | Львів | |||
5 | 2 | Вереш Едвін | Закарпаття | |||
6 | 1 | Вітів Тарас | Львів | |||
Менс Фізік до 178 см | ||||||
місце | № | Прізвище, ім’я | Команда | |||
1 | 16 | Папежук Антон | Луцьк | |||
2 | 15 | Відєєв Володимир | Львів | |||
3 | 17 | Йовбах Юрій | Закарпаття | |||
4 | 14 | Смагін Олександр | Закарпаття | |||
ВЕТЕРАНИ | ||||||
1 | 107 | Федоров Анатолій | Закарпаття | |||
2 | 111 | Порхун Сергій | Вінницька | |||
3 | 106 | Бойко Леонід | Львів | |||
ЧОЛОВІКИ до 80кг | ||||||
місце | № | Прізвище, ім’я | Команда | |||
1 | 32 | Сірік Юрій | Львів | |||
2 | 30 | Дубенський Олексій | Київ | |||
3 | 31 | Шишкін Максим | Львів | |||
4 | 3 | Шахновський Владислав | Харків | |||
5 | 33 | Петрик Андрій | Львів | |||
6 | 6 | Аверін Микола | Львів | |||
7 | 1 | Вітів Тарас | Львів | |||
| ||||||
ЧОЛОВІКИ + 90кг | ||||||
місце | № | Прізвище, ім’я | Команда | |||
1 | 48 | Охрімчук Володимир | Львів | |||
2 | 7 | Кириченко Євгеній | Харків | |||
3 | 111 | Порхун Сергій | Вінниця | |||
4 | 106 | Бойко Леонід | Львів | |||
БІКІНІ до 163 см | ||||||
місце | № | Прізвище, ім’я | Команда | |||
1 | 64 | Бершеда Наталія | Львів | |||
2 | 62 | Лучишина Ірина | Київ | |||
3 | 73 | Дударець Юлія | Київ | |||
4 | 75 | Гондюк Сніжана | Кіровоградська | |||
5 | 78 | Айдемирова Юлія | Рівне | |||
6 | 77 | Салій Діана | Львів | |||
7 | 76 | Слота Марина | Миколаїв | |||
8 | 74 | Шаповал Анна | Запорожье | |||
9 | 63 | Башта Богдана | Львів | |||
10 | 60 | Смикалова Наталія | Київ | |||
11 | 61 | Малиш Андріана | Львів | |||
12 | 59 | Андрухів Марта | Львів | |||
13 | 66 | Бурдейна Маргарита | Київ | |||
14 | 65 | Клострейх Олена | Великий Любінь | |||
15 | 79 | Мамедова Амалія | Ів-Франківськ | |||
16 | 58 | Бараняк Марта | Львів | |||
АБСОЛЮТКА БОДІБІЛДИНГ | ||||||
1 | 32 | Сірік Юрій | Львів | |||
АБСОЛЮТКА ФІТНЕС-БІКІНІ | ||||||
1 | 86 | Кубрак Олександра | Київ | |||
АБСОЛЮТКА МЕНС ФІЗІК | ||||||
1 | 16 | Папежук Антон | Луцьк | |||