Головна Блог Чоловіки з красивою шевелюрою – погані коханці?

Чоловіки з красивою шевелюрою – погані коханці?

Вчені довго досліджували і вирішили, що поганим коханцям заважає пишне волосся. А якщо точніше, то препарати для густого волосся згубні для потенції.

Вчені з’ясували, що часто представникам сильної статі, які прагнуть аж до похилого віку зберегти густе волосся, доводиться жертвувати заради цього своїми сексуальними здібностями та можливостями.

Згідно з даними, отриманими дослідниками із США та Ірландії, цьому може сприяти прийом деяких препаратів, які допомагають чоловікам боротися з алопецією (облисінням). Зокрема, це відноситься до популярних в багатьох європейських країнах засобів, основним діючим компонентом яких є фінастерід.

Клінічні випробування показали, що подібні препарати дійсно досить ефективно запобігають втраті чоловіками волосся. Так, в середньому дев’ять з десяти учасників дослідження не відзначали у себе випадіння волосся протягом п’яти років після прийому таких ліків.

Однак, як з’ясувалося, вони володіють серйозними побічними ефектами. За даними вчених, приблизно 2% молодих людей, які почали терапію, скаржилися на проблеми в сексуальній сфері, а саме на порушення еректильної функції.

При цьому після того, як прийом препарату припинявся, статева функція практично у всіх випробовуваних (за рідкісним винятком) знову приходила в норму без якого-небудь додаткового впливу.

У свою чергу, на думку представників фармацевтичних компаній, що займаються виробництвом препаратів проти облисіння, такий результат спостерігається у вкрай рідкісних випадках, і не можна говорити про те, що проблеми з потенцією виникають саме через застосування ліків з вмістом фінастериду.

tsn.ua