НОВИНИ

Другий день чемпіонату світу в Чехії за IPF

У другій змагальний день юніорського чемпіонату світу з пауерліфтингу за IPF в Пільзене виступали спортсмени у вагових категоріях 52 – 60 кг.

Японець Harada Kentaro (160 95170) став чемпіоном світу у ваговій категорії до 52 кг. Друге місце посів представник Росії Савченко Олексій. Бронзова медаль в українця Тарасенка Олексія.

У ваговій категорії до 56 кг. серед юнаків переміг представник США Torres Eric (200144210). На другому місці розташувався росіянин Кузнєцов Леонід, а на третьому також спортсмен з Росії Серкін Володимир.

У ваговій категорії до 60 кг. серед юнаків чемпіоном світу став Молін Олександр (245145225). Срібна медаль у американця Nunez Christin Isaac.

За юніорам у ваговій категорії до 52 кг. чемпіоном світу став Крут Михайло (195 117,5 200) з Росії. Срібну медаль завоював його співвітчизник Наточев  Олександр. Представник ПАР Brokenshire Sean став бонзовим призером.

У ваговій категорії до 56 кг. перемогу святкував росіянин Левін Сергій (227,5 162,5 215).

Власов Олексій (255 142,5 240) з Росії став чемпіоном світу у ваговій категорії до 60 кг. Друге і третє місця зайняли представники США Taylor Emanuel і Boutte Nelson Jr. відповідно.

Серед дівчат у ваговій категорії до 56 кг. перемогла Галанова Анастасія з Росії. (142, 5 80150). Срібло в цій категорії у ще однієї представниці Росії Філімонової Анни. Американка Durham Katie стала бронзовою призеркою.

У ваговій категорії до 60 кг. перемогу здобула Чухонастова Лідія (175 95170) з Росії. Друге місце зайняла українка Бобошко Віра, третє – Grondin Amandine з Франції.

Серед юніорок у ваговій категорії до 56 кг. спортсменка з Швеції Brage Angelica (172, 5100180) стала чемпіонкою світу. Maldonado Isabel з Еквадору стала другою, а росіянка Дубенська Марія – третьою.

Представниця Норвегії Hanssen Tutta Kristine (185 132,5 177,5) виграла золоту медаль у ваговій категорії до 60 кг.