Едуард Гапченко: “Раніше навіть уявити не міг, що буду таким популярним серед дівчат”

Для відвідувачів kulturizm.info чергова реальна програма тренувань, за допомогою якої досяг результатів сімнадцятирічний атлет із Санкт Петербурга. Читайте, пробуйте, аналізуйте.

– Хочу досягти ідеальних пропорцій, надалі може професійно зайнятися натуральним бодібілдінгом, – розповідає Едуард. – Раніше я як і будь-який підліток сидів в онлайн іграх. Але я не просто сидів, я залежав від них, як наркоман.

Потім мене щось осінило і я подивився на себе в дзеркало і на свого батька і дав собі слово, що я змінюся! Я почав займатися за програмою батька, який складав її впродовж 25 років. Він на собі відчув на собі методики багатьох людей, але жодна з них не давала такого результату як ця. Він йшов в застої, отримував травми. Загалом програма була отримана болем і потім мого батька!

У даний момент я тренуюся під керівництвом батька. Краще тренера я не знаю, який дійсно вичавлює з тебе все і змушує тебе рости навіть тоді, коли це на межі розумного. Я до цих пір продовжую дивуватися його новим і новим методикам, враховуючи, що з першого дня тренувань пройшло вже 17 місяців!

Я раніше навіть уявити не міг, що я буду таким популярним серед дівчат.

Кожна людина індивідуальна і має індивідуальні особливості організму, так що це не означає, що якщо мені допомогла ця програма, то вона повинна підійти вам. Мені особисто вона підходить, і я то змінюю вправи через те, що м’язи звикають до певних навантажень, то  іноді відмовляюся навіть від базових вправ!

Хочу звернути увагу на спортивне харчування – це знову ж індивідуальна особливість організму. Я купував собі добавки: креатин 2 рази, МегамасС 2000 і ZMA і в результаті у мене нічого, крім розладів шлунка не було, а від Мегамасу я взагалі схуд на 3 кг і втратив у силових, хоча ще їв як ненормальний. Тому я вважаю за краще заняття без добавок для маси. У даний момент я п’ю желатин для зв’язок, щоб травмуватися і вам теж раджу!

Тренуюся 2 через 2 … разом 3-4 рази на тиждень.

На початку і наприкінці кожного тренування 2 підходи на прес (на кут. Лаві і підйоми прямих ніг у висі на перекладині).

Едуард Гапченко, 17 років

Перший підхід завжди роблю з легкою вагою на 15 повторів.

Коли йде 2 і 3 день, треную поспіль біцепс і трицепс. Щоб не перетреновані руки і коли йде 3 і 1 день поспіль я роблю після кожного підходу на присіданні пуловер (відразу без відпочинку).

Ось як це має виглядати:

1,2 потім 2 дні відпочинок

3,1 потім 2 дні відпочинок (після кожного підходу присідання роблю пуловер)

2,3 потім 2 дні відпочинок (біцепс, трицепс не качає)

1,2 потім 2 дні відпочинок і так далі.

Тренування триває від 1 години до 3-х годин. Все залежить від того, наскільки важка вага, вправи і яка мета тренування. 3:00 буває дуже рідко! Це коли я на 1 раз присідаю, жму і так далі.

День 1. Присідання зі штангою 6х8 (підходи / повтори)

Розгинання ніг сидячи 4х8, без розминки

Станова тяга 6-7х8

Гіперекстензії 2х20 без розминки (відразу роблю з вагою)

Шраги 1-2х8 (щоб добити трапеції), без розминки

День 2. Жим лежачи 6х8

Розводка гантелей лежачи 3х8, без розминки

Тяга штанги в нахилі до поясу (або тяга верт. блоку за шию сидячи чи підтягування з вагою) 6х8

Тяга гантелі однією рукою до пояса в нахилі 3-4х8, без розминки

День 3. Жим сидячи з-за голови на Смітт або швунгі 5-6х8

Розводка гантелей в нахилі сидячи 4х8, без розминки 1 тренування

Біцепс “Молот сидячи з упором в ліктях” 5х8 2 тренування

Біцепс зі штангою стоячи 5х8 (намагаюся «чітингувати» останні 2 підходи з величезною вагою на 2-3 рази)

Жим лежачи вузьким хватом 4-5х8 Розгинання рук стоячи на блоці 3х8 без розминки ________________________________________________________________________

Про атлета. Довідка.

Едуард Гапченко, 17 років (по середині) з друзями

Едуард Гапченко, 1993 року народження Країна, місто в якому живете – Росія, Санкт-Петербург. Зріст – 177. Вага – на даний момент 84кг (осінь 2010 р). Професія – Охоронець. Хобі – бодібілдинг, пауерліфтинг, танці, реп. Мої досягнення в силових видах спорту – у 16 років жим лежачи 110кг, присідання 135кг, станова 170кг. ________________________________________________________________________

«Бодібілдінг – це найуніверсальніший вид спорту! Бодібілдінг – це побудова тіла, значить, людина, яка змінює форми своїх м’язів – вже бодібілдер: будь-хто, хто качає хоча б тільки біцепс він вже є  бодібілдером, ті, хто качає прес – також бодібілдер. Не лінуйтеся ходити в зал! Якщо ви хочете досягти справжніх результатів –  ви повинні на кожне тренування ходити з великим бажанням тренуватися! Не бійтеся звертатися до видатних атлетів у залі, якщо у вас виникло будь-яке питання! »

Едуард Гапченко для kulturizm.info

Стилістика автора збережена.

Схожi публикацii:

2 Коментарів до "Едуард Гапченко: “Раніше навіть уявити не міг, що буду таким популярним серед дівчат”"

Залишити відповідь