Головна НОВИНИ Ігор Делієв: відбувається рейдерське захоплення бодібілдинг федерації IFBB в Україні

Ігор Делієв: відбувається рейдерське захоплення бодібілдинг федерації IFBB в Україні

Президент IFBB України вперше офіційно відреагував на звинувачення щодо способів управління федерацією бодібілдингу. Він вважає, що відбувається рейдерське захоплення федарації.

“Поширені в інтернеті матеріли, які дискредитують мене та мою сім’ю, є частиною продуманої акції задля рейдерського захоплення Федерації. Для мене така спроба рейдерства стала дуже болісною, адже я ніколи не чекав подібного вчинку від тих людей, яких вважав близькими друзями, з якими тривалий час працював у Федерації, від людей, з яким ділився усім і навіть дахом над головою. Я стояв біля витоків цієї Федерації”, – йдеться у заяві, опублікованій на офіційному сайті IFBB України.

Ігор Делієв вважає, що розгорнув рейдерську кампанію Сергій Панадій. “Висунуті ним претензії Президенту Федерації щодо отримання спортсменами та тренерами бюджетних винагород є безпідставними, оскільки Федерація діє лише в рамках закону”, – заявив Делієв.

Також президент IFBB України поінформував, що звернеться до правоохоронних органів та керівництва держави з проханням з’ясувати ситуацію: “До спільноти у нас єдине прохання – не звертайте увагу на провокації! А їх, щось мені підказує, буде чимало з боку моїх «псевдодрузів».

Також на сайті IFBB України опублікований лист-роз’яснення щодо отримання спортсменами та тренерами бюджетних грошових винагород за результатами офіційних змагань Чемпіонатів Європи та світу та відшкодування окремих статей витрат на такі змагання.

Нагадаємо, Сергій Панадій, перший віце-президент IFBB України, звинуватив Президента українського осередку Ігоря Делієва у маніпуляціях з Уставом та нібито узурпації влади у федерації. Сталося це після опублікування сум, які витрачає держава на підтримку бодібілдингу в Україні.