Головна Мультимедія Компанія Power Pro розширила лінійку асортименту трьома спортивними напоями

Компанія Power Pro розширила лінійку асортименту трьома спортивними напоями

В асортименті виробника спортивного харчування Power Pro з’явилися новинки: компанія тепер випускає спортивні напої. Це три продукти: енергетичні напої Tribulus, ВСАА, а також Carnitine.  Про це йдеться на сайті виробника.

Купити новинки можна у нашому магазині SHOP.KULTURIZM.INFO.

CUBE Tribulus energy – оздоровчий спортивний напій, вироблений з натуральних інгредієнтів. Основний інгредієнт  – рослинний засіб, який сприяє збільшенню рівня тестостерону, збільшує силові показники, прискорює ріст м’язів. Крім цього, Tribulus Terrestris може збільшувати статеву активність і лібідо. Напій також містить кофеїн, який дарує бадьорість і енергію. У банці Tribulus Terrestris — 125 мг. Кофеїн — 50 мг.

BCAA Energy розроблений як освіжаючий спосіб відновлення амінокислот в організмі. Він має свіжий лимонний смак і  містить 5 грам ВСАА у співвідношенні 2: 1: 1, що сприяє підтримці та росту м’язової маси. Він містить вітамін C. У банці BCAA (2: 1: 1) — 5000 мг:  L-лейцин — 2,500 мг, L-ізолейцин — 1,250 мг. L-валін — 1,250 мг. Кофеїн — 50 мг. Вітамін С — 45 мг.

Carnitine Energy розроблений як освіжаючий спосіб прискорення спалювання жиру в організмі. Нагадує лимонад, містить 12 грам карнітину, що сприяє транспортуванні жирних кислот всередину клітин нашого організму в мітохондрії. Містить вітаміни групи В, які нормалізують роботу нервової і серцево-судинної системи, покращують роботу кишечника, стан шкіри, допомагають справлятися зі стресами і підвищеними емоційними навантаженнями, зміцнюють імунітет. Також, в складі є таурин і кофеїн для додання бадьорості та енергії. У банці: таурин (400 мг / 100 мл), L-карнітину L-тартрату (400,0 мг / 100 мл), ароматизатори, безводний кофеїн (32 мг / 100 мл), инозитол (19,5 мг / 100 мл), барвник: карамельний колер (Е150С), екстракт гуарани, консервант: бензоат натрію, вітаміни: B3, B5, B2, B6, B12.