Головна НОВИНИ «Кубок Дону 2011». Результати змагань з бодібілдингу і фітнесу

«Кубок Дону 2011». Результати змагань з бодібілдингу і фітнесу

Відкритий турнір м.Ростова-на-Дону та Ростовської області з бодібілдингу, фітнесу, бодіфітнесу “Кубок Дону” пройшов 17 квітня в Обласному Будинку Народної Творчості міста Ростова-на-Дону.

Результати «Кубка Дону 2011».

Юнаки (абс.):

1 місце – Жаравлев Артем, Шахти, клуб “Балі”

2 місце – Мазніченко Леонід, Волгодонськ, “Арго-Джим”

3 місце – Саргсян Грачик, Ростов, “Олімп”

Юніори 75 кг:

1 місце – Сухов Андрій, Краснодар, “Геркулес”

2 місце – Хвостенко Євген, Краснодар, “Спарта”

3 місце-Лягайло Микола, Новочеркаськ

Юніори +75 кг:

1 місце – Долотов Євген, Новочеркаськ, “Гармонія”

2 місце – Чалова Олександр, Новочеркаськ, “Дельта”

3 місце – Лебедєв Сергій, Армавір, “Енергія”

Ветерани:

1 місце – Голубєв Юрій, Москва, “Ворд-Джим”

1 місце – Солончак Вадим, Новоросійськ, “Юпітер”

3 місце – Степанов Ігор, Дубна, “Зебра”

Бодібілдінг

75 кг:

1 місце – Дяченко Іван, Краснодар, “Геліос”

2 місце – Терешкін Роман, Ростов, “Олімпія мен”

3 місце – Адонін Михайло, Таганрог, “Залізка”

80 кг:

1 місце-Москвін Сергій, Краснодар, “Ікс-фіт”

2 місце – Кисельов Кирило, Ставрополь, “Лімпопо”

3 місце-Кузнєцов Олександр, Кисловодськ, “Инстайл”

85 кг:

1 місце – Калюжний Сергій, Ростов, “Техас”

2 місце-Устинов Олексій, Ростов, “Темп”

3 місце – Межуєв Володимир, П’ятигорськ, Бештау ”

90 кг:

1 місце – Семенов Віталій, Саратов, “Сатурн”

2 місце – Голубєв Юрій, Москва, “Ворд-Джим”

3 місце – Долотов Євген, Новочеркаськ, “Гармонія”

100 кг:

1 місце – Абакаров Артур, Краснодар, “А-зоні”

2 місце – Солончак Вадим, Новоросійськ, “Юпітер”

3 місце – Бочкарьов Олександр, Краснодар, “Фітнес-Ленд”

+100 Кг:

1 місце – Зяблицької Ігор, ст.Каневская, “Платинум-Джим”

2 місце – Безьянов Сергій, Якутськ, “Атлет”

3 місце – Грачов Денис, Новочеркаськ, “Силует”

Фітнес (жінки):

1 місце – Федішева Катерина, Ставрополь, “Миротворець”

2 місце – Мухортова Ніна, Ставрополь, “Спарта”

3 місце – Брилева Катерина, Ставрополь, “Спарта”

Бодіфітнес:

1 місце – Семенець Наталія, Новочеркаськ

2 місце – Гончарова Наталія, Ростов, “Олімп”

3 місце – Леонова Ольга, Новоросійськ, “Юпітер”

Бодібілдінг (чол.-абс):

1 місце – Абакаров Артур, Краснодар, “А-зоні”

2 місце-Зяблицької Ігор, ст.Каневская, “Платинум-Джим”

3 місце – Солончак Вадим, Новоросійськ, “Юпітер”