Культурист Adrian Tan: У бодибілдингу необхідне терпіння, послідовність і психічна міцність

Adrian Tan – це сінгапурський бодибілдер, який народився у 1975-му році. Нам він видався доволі цікавим атлетом, тож вирішили дізнатися про нього більше.

На запитання іноземних медіа як Adrian потрапив у у фітнес-індустрію він відповів так: «Я припускаю, що це моє покликання. Все почалося, коли мені було близько 17 років, і кілька моїх друзів почав тренуватися. Незабаром  я побачив як вони змінилися і з того часу мене «затянуло». Я був настільки зачарований і зрозумів, що цей спорт буде частиною мого життя і навіть кар’єри».

Adrian Tan 2Adrian Tan 1

«Як новачок я потонув у велику кількість книг і журналів з бодібілдингу. Я був одержимий та заінтригований будівництвом м’язів. Тоді скопіював тренування професіоналів, які були занадто інтенсивними для мене. Вже згодом дізнався, що ми по-різному реагуємо на різні вправи».

Ріст: 172 см

Вага: 88 кг

«Цей спосіб життя був частиною мене упродовж останніх двох десятиліть. Я просто люблю кожен його аспект і виклик. Зустріч з новими людьми і зміна їхнього життя підбадьорює.  Я не проміняв би його ні на що інше. Я живу і дихаю фітнесом 24/7».

Adrian Tan 3

А ось і його порада тим, хто іде до своєї мети: «Необхідне поєднання терпіння, послідовності і психічної міцності. Ви не можете очікувати миттєвих результатів відразу. Малий прогрес кращий, ніж відсутність прогресу. Малий прогрес в довгостроковій перспективі дає приголомшливі результати. Пам’ятайте, що ви повинні тренувати свій розум для того, щоб досягти своїх найбільших цілей. Сильний розум відокремлює вас від інших. Ви також повинні їсти кожн три години кожен день без вихідних. Це єдиний спосіб досягти успіху».

Adrian Tan 4Adrian Tan 5

«Моя кінцева мета: надихнути і мотивувати людей, щоб дати їм напрямок і позитивний вплив. Це моя доля, і я не бачу себе у чомусь іншому».

Схожi публикацii:

Залишити відповідь