Львівський важкоатлет Ігор Шимечко привіз срібло з Євро-2011 у Казані

Вчора, 17 квітня в Казані, що у Росії  завершився чемпіонат Європи з важкої атлетики. В останній змагальний день на чемпіонаті чоловіки розігрували нагороди у суперважкій ваговій категорії (+105 кг).

Львів’янин Ігор Шимечко зумів підняти вагу  412 кг. Тобто 195 кг у ривку та 217 кг у поштовху. Відтак Шимечко отримав друге, срібне місце у континентальній першості.

На сходинку вище українського важкоатлета призер Олімпійських ігор росіянин Дмитро Лапіков.  Лапіков переміг у цій віковій категорії із сумою 419 кг (192 кг + 227 кг).

За результатами казанського Чемпіонату Євро 2011 важкоатлети двічі піднялися на друге місце: Юлія Паратова (58 кг), Ігор Шимечко (+105 кг)). Загалом вони посіли сьоме загальнокомандне місце. А перемогу в командному заліку здобули росіяни: у них 13-ть медалей, серед яких  9-ть золотих та 4-и срібних.