Маріупольські важкоатлети “взяли” Донецьк

У змаганнях Кубку Донецької області з пауерліфтингу серед чоловіків, що відбулися у Харцизьку, виступали й чотири спортсмена з Маріуполя. Один з них – представник атлетичного клубу “Геркулес” Дмитро Хаджинов – став володарем срібної медалі.

У Харцизьку виступали п’ятдесят п’ять майстрів пауерліфтингу у десяти вагових категоріях. Маріуполь на змаганнях представляли двоє досвідчених спортсменів атлетичного клубу Геркулес та двоє – з клубу “Гвоздика”.

Дмитро Хаджинов у ваговій категорії до ста десяти кілограмів у сумі триборства набрав шістсот сімдесят сім з половиною кілограмів. Це другий результат, а переможцем став спортсмен із Соледару. “Результат не найкращий, при підготовці «зірвав» плече, але вирішив їхати. Недобрав 60 кг, особливо в жимі лежачи”, – розповідає атлет.

До кінця цього року кандидат у майстри спорту Дмитро Хаджинов планує взяти участь ще в одних змаганнях: “Якщо все буде добре, то в кінці листопада виступлю на чемпіонаті міста. Головне завдання – чемпіонат Донецької області, настав перше місце займати.”

Два маріупольських спортсмени зайняли у Харцизьку четверті місця. Одному з них, Віталію Кияненко з атлетичного клубу “Гвоздика”, лише вісімнадцять років, і виступав він у ваговій категорії до сімдесяти п”яти кілограмів. Ще одне четверте місце посів Олег Калашніков з клубу «Геркулес».

www.sport-mariupol.com.ua

Схожi публикацii:

Залишити відповідь