Микита Пустовіт: «Після перших змагань я не міг заснути усю ніч!»

Микита Пустовіт – 20 річний бодібілдер із Києва. Вперше свої досягнення на змаганнях хлопець показав цієї весни на Кубку України за версією WABBA. Тоді Микита посів 3-тє місце у категорії до 20 років і 5-те у класичному бодібілдингу.

Не можемо оминути й те, що Микита має неймовірно розвинуте почуття гумору. Це найбільш веселий атлет з тих, кого знає наша редакція: під час інтерв’ю ми кілька разів переривали розмову заходячись сміхом.

Сьогодні ексклюзивно на kulturizm.info знайомимо вас ближче із цим молодим атлетом.

Раніше я займався акробатикою, але це було не довго – приблизно три місяці. Також займався три роки паркуром. Майже стільки ж присвятив часу кік-боксингу, ставши кандидатом майстра спорту. І вже аж тоді пішов у тренажерний зал.

Якось потрапив на змагання з кік-боксингу, учасником яких був мій товариш. Він став майстром спорту. І мене це спонукало виступити на змаганнях з бодібілдингу. Я тренуюся вже майже два роки, віддаюся повністю тренуванням і вирішив показати чого сам досягнув.

Коли вирішив виступити на Кубку WABBA, до підготовки в мене залишалося лише шість тижнів. Мені дуже сподобалися ці змагання. Сподобалося, що можна просто вийти показати свою форму, усміхатися і отримати нові фото на пам’ять і задоволення від цього. Бо, наприклад, у кік-боксингу, яким я раніше займався, все складніше. Мало того, що ти із суперником очі в очі, так він тебе ще й бити буде, треба якийсь захист вигадувати, якусь тактику. А в бодибілдингу все простіше, зрештою немає сенсу виходити на сцену, якщо сам собі не подобаєшся.

Якихось колосальних результатів я й не міг показати, бо тренувався лише півтори роки.

Перед цими змаганнями розтягнув зв’язку, встиг відновити її і ще й без розминки сісти на шпагат на цих змаганнях.

Відразу після змагань ми з друзями пішли в супермаркет і накупили всілякої солодкої гидоти. Я тоді всю ніч не спав! Я постійно їв і мені було мало! Дійшло до того, що я стояв раком вдома на кухні, руками вперся у підвіконник і просто «вибивав» живіт: хотів їсти, а вже не лізло. У мене було таке відчуття, що я трісну (сміється, – kulturizm.info)!

Цієї весни я виступив на змаганнях ще й від WBPF. Готуватися стільки часу заради лише одних змагань, як на мене, це якось не розумно: потрібно пробувати свої сили й в інших федераціях. От на Кубку WBPF я взагалі не отримав жодної нагороди. Але це все досвід. Ці змагання проводили в якомусь мініатюрному кінотеатрі, де дітям треба показувати лялькові вистави, а не проводити змагання з бодібілдингу. Щоправда у WABBA учасники, як на мене, були слабшими, аніж у WBPF.

Зараз я повністю у цьому спорті. В глибині душі сподіваюся, що може хтось колись мене запросить на роль у якомусь рекламному ролику чи у кіно.

Мені дуже подобається цей спорт, але щоб бути професійним атлетом, то не обійтися без фармакології. Без неї немає чого робити на престижних змаганнях, а я не прихильник такого способу досягнення успіху. Тому поки можу без «хімії», буду виступати на змаганнях. Цієї осені точно ще вийду на сцену, але в будь-якому випадку буду тренуватися надалі.

Займаюся сам, без тренера. Скажімо, про особливості дієти перед змаганнями мені розповідав товариш Дмитро Герасименко.

Тренуюся кожного дня. Дозволяю собі відпочивати тільки раз в сім днів. Двічі на тиждень працюю над розтяжкою. А от влітку регулярно тренуюся додатково на турніках та брусах. Мені подобаються інтенсивні тренування. Загалом на тренування витрачаю 2,5-3 години.

У понеділок треную спину і трицепс. У середу – плечі, у четвер – ноги. У п’ятницю качаю груди, дельти і біцепс. Також приділяю особливу увагу розтяжкам. У понеділок в мене легке тренування, а у вівторок і четвер – інтенсивні тренування на розтяжку. Відпочиваю лише у суботу.

Найбільше у мене відстають литкові м’язи. Натомість добре розвинені плечі і м’язи верху спини.

Стараюся їсти кожні дві години невеликими порціями, а головною спортивною добавкою для мене є креатин.

Підготував Антон Павленко, kulturizm.info

частина фото Андрія Вишнякова

Схожi публикацii:

4 Коментарів до "Микита Пустовіт: «Після перших змагань я не міг заснути усю ніч!»"

Залишити відповідь