НОВИНИ

Не пройшов допінг-тест – буцегарня

Не пройшов допінг-тест – буцегарняВолодар золотої медалі Азіатських ігор 2006 року в Досі Чан Ян засуджений до 16 місяців ув’язнення у в’язниці Гонг Конгу.

Причиною такої жорсткої міри запобіжного заходу став хабар у розмірі 10 тисяч доларів, який спортсмен напередодні чемпіонату дав генеральному секретареві азіатській Федерації бодібілдингу та фітнесу Полу Чуа.

«Він не пройшов допінг-тест і за правилами бодібілдингу повинен був бути відстороненим від змагань. Однак Чан заплатив 10 тисяч доларів, отримав допуск на Чемпіонат і виграв його. Ось така от історія», – заявила суддя Сусанна Ремедіос, що виносила вирок спортсмену. Вона також підкреслила, що історія Чан Яна повинна стати уроком для всіх атлетів. «Якщо надалі хтось попадеться на хабарі, ми будемо виносити ще більш жорсткі міри запобіжного заходу», – сказала Ремедіос.

Сам Ян відмовився від коментарів. Всі засідання суду, засуджений не піднімав очей, дивлячись у підлогу. «Йому просто дуже соромно. Він не думав, що з його вчинку вибухне такий скандал », – поділився близький друг атлета.

Відзначимо, Чан Ян став чемпіоном Азіатських ігор 2006 року в категорії до 75 кілограм. Згідно з рішенням суду, золота медаль і звання чемпіона у засудженого підлягають конфіскації.