18 жовтня у Львові Чемпіонат України з бодібілдингу НАББА

Львівський фітнес-клуб «VASIL GYM» готується до проведення 18 жовтня XXV відкритого чемпіонату України з бодібілдингу, фітнесу та бікіні.

plakat

«35 різнопланових категорій визначатимуть кращих у своїх номінаціях. Змагання не матимуть вікових обмежень, тому на подіумі можна буде побачити, як молодих спортсменів, так і ветеранів! Переможці своїх номінацій отримають цінні призи та нагороди», – розповів організатор турніру Павло Зінько.

Загалом участь в Чемпіонату візьмуть щонайменше 100 учасників.

Вже відомо, що Чемпіонат України з бодібілдингу НАББА відбудеться у нічному клубі Пікасо». Окрім того буде відбуватися он-лайн трансляція змагань в інтернеті. Посилання на трансляцію згодом шукайте на KULTURIZM.INFО.

Федерація НАББА виготовляє медалі у такий якості. Організатори турніру запевняють, що восени вони виглядатимуть не гірше.

medali nabba 2015

А ось так виглядатимуть дипломи для учасників турніру:

diplom nabba

А вже за тиждень після цих змагань, переможці турніру поїдуть на Чемпіонат Світу IBFA , який відбудеться у Італії. А після того атлети, які отримають ліцензії матимуть змогу виступити у Великобританії  на Чемпіонаті Юніверс НАББА 31 жовтня.

А ось так виглядають флаєри для змагань:

plakat2flaer-nabba

Аверс та реверс медалей:

unnamedunnamed2

Один із варіантів того, як восени буде виглядати сцена турніру та схема глядацького залу:

stsena

sxema

И дизайн билетов:

bilet

Тренери, які підготують спортсменів-переможців отримають спеціальні сертифікати:

Sertyficat_New

Так виглядають Кубки турніру, які отримають переможці 35-ти категорій. Абсолютні переможці будуть  нагороджені інакшими кубками. До речі, організатори змагань кажуть, що уся продукція, яку виготовляють до змагань, є запатентована та ексклюзивна.

unnamed6

Сертифікати та кубки вже готові. Частина символіки для нагородження у процесі виготовлення. Вже готові кубки за перші місця в кожній категорії. Квитки вже можна придбати за телефоном 0506745277.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Під час змагань будуть призи для призерів та абсолютних переможців. А ще шоу програма.

Кубки для переможців абсолютних категорій:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Подробиці на офіційному сайті НАББИ: nabba.com.ua

Схожi публикацii:

Залишити відповідь