Пауерліфтер Микола Сергєєв встановив новий рекорд

Кримському спортсмену Миколі Сергєєву вдалося зробити те, що раніше не вдавалося жодному юніору – потиснути 343 кг. Новий Світовий рекорд був встановлений на щорічному Кубку Таврики який проходив 5-6 липня в м. Гурзуф.

nksr

Ці змагання пройшли для Миколи досить стабільно, всі три підходи були вдалими, що за словами спортсмена, для нього велика рідкість.

У першому підході на штанзі був встановлений вага – 320 кг, у другому – 330кг, що на 5 кг більше, попереднього рекорду встановленого Сергєєвим на Кубку Світу який проходив 27 травня-1 червня в місті Сочі (раніше цей рекорд належав відомому американському спортсмену Джиммі Колбу ).

Але справжній фурор справив останній, третій підхід. Микола Сергєєв знизав 343 кг. у ваговій категорії до 100 кг. що значно перевищує норматив Еліта Росії, є світовим рекордом за версією NPA (НАП) у відкритій віковій категорії (серед дорослих) і абсолютним рекордом Міжнародного Кубка Таврики серед спортсменів різного віку і категорій.

На поміст вийшли найсильніші жимовик України і Криму, такі як Сергій Полутін – найтитулованіший спортсмен в Республіці, багаторазовий чемпіон Світу та Європи, рекордсмен Світу який став першим у ваговій категорії до 110 кг з результатом 300 кг. І Чернов Костянтин – чемпіон Світу та Європи, майстер спорту міжнародного класу, який потиснув 260 кг і посів перше місце, у ваговій категорія до 90 кг.

Таким чином, у відкритій категорії місця розподілилися наступним чином:

1. Микола Сергєєв – 343 кг у ваговій категорії до 100 кг

2. Чернов Костянтин-260 кг у ваговій категорії до 90 кг

3. Сергій Полутін – 300 кг у ваговій категорії до 110 кг

Схожi публикацii:

Залишити відповідь