Помер тренер та музикант “Фантому-2” Роман Матіяш

У фітнес-спільноті України втрата. Сьогодні зранку, 8 липня, помер тренер та спортивний лікар Роман Матіяш. Про смерть Романа Матяша повідомив богатир Василь Вірастюк. Інших деталей поки що не відомо. Прощання та похорон відбудуться в Івано-Франківську – рідному місті Романа.

Роман Матіяш більш відомий українцям як вокаліст культової у 90-х роках групи “Фантом-2”. Роман ніколи сам не виступав на змаганнях з бодібілдингу, проте тренував та готував інших атлетів і був відомим у колі шанувальників силових видів спорту.

У 2012-му році Роман Матіяш потрапив у аварію. Тоді в нього відмовили дві нирки. Він вилікувався та  навіть зміг повернутися до тренувань і готував інших спортсменів до змагань.

Цієї весни спортсмен та музикант дав, мабуть, останнє телевізійне інтерв’ю у Івано-Франківську. Він  розповів як почав займатися музикою, як після участі у гурті “Турбо Техно Саунд” створив дует “Фантом-2”, який тираж касет був проданий за короткий період існування колективу, як реагував на теперішні переспіви старих пісень та чим для нього залишається рідне місто.

Схожi публикацii:

Залишити відповідь