Попередній список учасників Чемпіонату України з жиму лежачи і пауерліфтингу у Тернополі

До Тернопільського Чемпіонату 16-17 квітня залишилися лічені дні, але вже зараз маємо попередні списки учасників змагань. Станом на сьогодні на чемпіонат вже погодилося приїхати 130 атлетів.  На нашому сайті можете дізнатися хто саме змагатиметься цими вихідними за правилами GPF.

Відоме і остаточне місце проведення Чемпіонату – Палац спорту “Текстильник” за адресою вул. Текстильна, 18.

Народний жим

Чемпіонат України за правилами GPF
16 – 17.04.2011 Тернопіль
Жінки
до 45 кг
до 60 кг
до 75 кг
75 + кг
Чоловіки
75 кг
1 Чигиринський Станіслав Т (16.01.1994) Дніпропетровськ ДНП
2 Кошулаб Богдан Т (10.02.1992) Львiв ЛЬВ
1 Боровський Олексій О (27.06.1986) Тернопіль ТРН
2 Козак Павло О (10.07.1983) Львiв ЛЬВ
100 кг
1 Допта Олександр Ю (04.09.1988) Тернопіль ТРН
2 Крюков Віктор Ю (21.03.1991) Львів ЛЬВ
1 Допта Олександр О (04.09.1988) Тернопіль ТРН
2 Климашко Роман О (22.09.1986) Тернопiль ТРН
1 Чигиринський Володимир М (07.12.1962) Дніпропетровськ ДНП
2 Фальбійчук Ярослав М (09.10.1968) Яблунів І-Ф
125 кг
1 Молокоєдов Олег О (03.11.1970) Черкаси ЧКС
11

Жим без екіпіровки

Чемпіонат України за правилами GPF
16 – 17.04.2011 Тернопіль
Жінки
56 кг
1 Петраш Людмила О (29.03.1981) Тернопіль ТРН 55,0
60 кг
1 Панченко Ксенія О (27.04.1976) Одеса ОДС
Чоловіки
52 кг
1 Бірук Олександр Т (11.09.1995) Надвірна І-Ф 70,0
1 Козак Павло О (10.07.1983) Львiв ЛЬВ 120,0
60 кг
1 Калита Тарас Т (28.02.1994) Львiв ЛЬВ
2 Криса Сергій Т (09.08.1991) Бережани ТРН 95,0
67,5 кг
1 Винар Ігор Т (29.04.1994) Одеса ОДС 80,0
2 Кошулаб Богдан Т (10.02.1992) Львiв ЛЬВ
3 Чолган Дмитро Т (1993) Тернопіль ТРН 100,0
1 Крилов Юрій Ю (01.05.1987) Одеса ОДС
2 Брагiн Сергiй Ю (15.02.1991) Луцьк ВОЛ 160,0
3 Король Сергiй Ю (07.07.1988) Луцьк ВОЛ 130,0
1 Литвиненко Сергiй О (18.03.1986) Яблуниця I – Ф
2 Костик Сергiй О (09.05.1986) Тернопіль ТРН
3 Бурчук Сергiй О (30.11.1984) Тернопіль ТРН 115,0
1 Васильєв Генадій М (30.08.1952) Макіївка ДНЦ 110,0
75 кг
1 Кириленко Олександр Т (09.04.1994) Одеса ОДС 100,0
2 Гладiй Роман Т(24.01.1992) Львiв ЛЬВ
3 Запорожан Юрій Т (21.11.1993) Тернопiль ТРН
4 Літвіновський Анатолій Т (29.09.1994) Надвірна І-Ф 110,0
1 Допта Володимир Ю (29.11.1989) Тернопiль ТРН
2 Герасимчук Тарас Ю (16.01.1988) Тернопiль ТРН 145,0
3 Коник Артем Ю (01.07.1989) Тернопiль ТРН
1 Томащук Василь О (02.01.1983) Яблуниця I – Ф
2 Коник Артем О (01.07.1989) Тернопiль ТРН
1 Кравцов Петро М (01.02.1946) Армянськ АРК 120,0
82,5 кг
1 Бойко Олег Т (09.06.1991) Луцьк ВОЛ
2 Павленко Артем Т (27.09.1991) Львiв ЛЬВ
3 Заволока Iгор Т (13.04.1994) Одеса ОДС
1 Борсук Іван Ю (05.03.1990) Волочиськ ХМЛ 100,0
2 Поліщук Сергій Ю (31.03.1989) Волочиськ ХМЛ 100,0
1 Балдін Георгий О (05.09.1980) Одеса ОДС
2 Зудін Олег О (06.11.1986) Одеса ОДС
3 Кунтий Тарас О (19.02.1981) Львiв ЛЬВ 170,0
4 Мельник Ярослав О (30.07.1981) Яблунів І-Ф
1 Спринчак Іван М (21.12.1955) Томашпіль ВНЦ
90 кг
1 Олійник Юрій Т (06.05.1991) Одеса ОДС
1 Байлов Андрій О (05.01.1972) Вінниця ВНЦ 165,0
2 Климашко Роман О (22.09.1986) Тернопiль ТРН
3 Сидорчук Сергій О (18.08.1981) Кузнецовськ РВН 145,0
4 Рудяк Іван О (08.07.1980) Івано-Франківськ І-Ф 170,0
5 Гарбарук Володимир О (14.06.1977) Івано-Франківськ І-Ф 170,0
1 Гладiй Михайло М (01.11.1968) Львiв ЛЬВ
2 Чемерис Олег М (08.07.1962) Львів ЛЬВ
3 Фальбійчук Ярослав М (09.10.1968) Яблунів І-Ф
100 кг
1 Ткаченко Ігор Т (01.02.1994) Одеса ОДС
1 Кратько Віктор Ю (18.03.1988) Івано-Франківськ І-Ф 150,0
2 Цупер Юрій Ю (06.03.1988) Тернопiль ТРН 152,5
1 Мироненко Юрій О (18.04.1973) Вінниця ВНЦ 180,0
2 Козлов Дмитро О (24.08.1976) Вінниця ВНЦ 170,0
3 Чумак Павло О (06.11.1975) Одеса ОДС
4 Трофимов Денис О (06.05.1979) Одеса ОДС 155,0
5 Асаржі Віталій О (29.10.1984) Одеса ОДС 165,0
6 Марчишин Михайло О (11.04.1985) Одеса ОДС 180,0
7 Ткач Сергiй О (04.1977) Тернопiль ТРН
8 Белей Iгор 1985 Яблуниця I – Ф
9 Вінярський Ігор О (26.04.1983) Івано-Франківськ І-Ф 180,0
10 Легун Микола О (20.12.1973) Івано-Франківськ І-Ф 195,0
11 Карнаух Олександр О (15.08.1980) Радехів ЛЬВ 190,0
12 Лазорищак Віталій О (26.01.1984) Івано-Франківськ І-Ф 165,0
1 Костюк Святослав М (14.09.1966) Львiв ЛЬВ
2 Шиба Богдан М (08.01.1962) Луцьк ВОЛ
110 кг
1 Шевцов Микола Ю (13.03.1990) Одеса ОДС 140,0
2 Леньков Вадим Ю (27.08.1990) Новодністровськ ЧНЦ 180,0
1 Ясiнський Вячеслав О (09.06.1974) Вiнниця ВНЦ
2 Дунай Ярослав О (19.02.1978) Новодністровськ ЧНЦ 220,0
3 Паламарчук Олег О (03.11.1972) Івано-Франківськ І-Ф 195,0
125 кг
1 Олійник Сергій Ю (28.11.1987) Одеса ОДС
1 Богданович Станіслав О (27.01.1980) Одеса ОДС 170,0
2 Калабанька Андрій О (08.06.1970) Івано-Франківськ І-Ф 190,0
140 кг
1 Бондар Олексій О (05.12.1977) Томашпіль ВНЦ
71

Жим з екіпіровкою

Чемпіонат України за правилами GPF
16 – 17.04.2011 Тернопіль
Жінки
56 кг
1 Садовська Наталія Т (20.03.1992) Тернопіль ТРН
60 кг
1 Панченко Ксенія О (27.04.1976) Одеса ОДС
Чоловіки
56 кг
67,5 кг
1 Чигиринський Станіслав Т (16.01.1994) Дніпропетровськ ДНП 75,0
2 Тицька Віталій Т (28.08.1992) Тернопіль ТРН 92,5
1 Крилов Юрій Ю (01.05.1987) Одеса ОДС
1 Бурчук Сергій О (30.11.1984) Тернопіль ТРН 135,0
75 кг
1 Коник Артем Ю (01.07.1989) Тернопiль ТРН
1 Огренчук Святослав О (25.02.1978) Одеса ОДС 160,5
2 Пелех Роман О (07.09.1985) Луцьк ВОЛ
3 Зузук Роман О (04.07.1971) Івано-Франківськ І-Ф 220,0
4 Коник Артем Ю (01.07.1989) Тернопiль ТРН
82,5 кг
1 Собковський Віталій Т (01.10.1991) Луцьк ВОЛ
2 Заволока Iгор Т (13.04.1994) Одеса ОДС
1 Балдін Георгій О (05.09.1980) Одеса ОДС
2 Зудін Олег О (06.11.1986) Одеса ОДС
90 кг
1 Олійник Юрій Т (06.05.1991) Одеса ОДС
1 Климашко Роман О (22.09.1986) Тернопiль ТРН
2 Галига Володимир О (12.08.1983) Івано-Франківськ І-Ф 220,0
1 Бабенко Віктор М (06.09.1964) Люботин ХАР
100 кг
1 Ткаченко Ігор Т (01.02.1994) Одеса ОДС
1 Цупер Юрій Ю (06.03.1988) Тернопiль ТРН 180,0
1 Мироненко Юрій О (18.04.1973) Вінниця ВНЦ 220,0
2 Чумак Павло О (06.11.1975) Одеса ОДС
1 Чигиринський Володимир М (07.12.1962) Дніпропетровськ ДНП 175,0
2 Насалик Ігор М (11.1962) Калуш І-Ф 140,0
110 кг
125 кг
1 Олійник Сергій Ю (28.11.1987) Одеса ОДС
1 Мазур Павло О (29.02.1980) Вiнниця ВНЦ 190,0
2 Осадчук Павло О (1983) Тернопіль ТРН
28

Пауерліфтинг без екіпіровки

Чемпіонат України за правилами GPF
16 – 17.04.2011 Тернопіль
Жінки
56 кг
1 Садовська Наталія Т (20.03.1992) Тернопіль ТРН
90 кг
1 Педоряка Ірина М (25.06.1969) Лубни ПЛТ
Чоловіки
60 кг
1 Скульський Петро Т (14.07.1994) Тернопіль ТРН 350,0
67,5 кг
1 Ковенько Олег О (11.11.1984) Кузнецовськ РВН 395,0
75 кг
1 Гладiй Роман Т (24.01.1992) Львiв ЛЬВ
2 Рибачок Віктор Т (1993) Тернопіль ТРН
3 Запорожан Юрій Т (21.11.1993) Тернопіль ТРН
4 Шевчук Павло Т (31.05.1993) Радехів ЛЬВ 360,0
1 Руренко Віктор О (02.03.1974) Вінниця ВНЦ
2 Хамуляк Василь О (10.01.1987) Львів ЛЬВ
1 Кравцов Петро М (01.02.1946) Армянськ АРК 497,5
82,5 кг
1 Вічіжанін Олег Ю (21.02.1988) Радехів ЛЬВ 480,0
1 Мельник Ярослав О (30.07.1981) Яблунів І-Ф
1 Спринчак Іван М (21.12.1955) Томашпіль ВНЦ
90 кг
1 Друцул Андрій Ю (02.03.1989) Кіцман ЧНЦ 580,0
1 Подстригач Петро О (29.10.1983) Луцьк ВОЛ
1 Кіндрат Володимир М (05.03.1956) Калуш І-Ф
2 Фальбійчук Ярослав М (09.10.1968) Яблунів І-Ф
100 кг
1 Кратько Віктор Ю (18.03.1988) Івано-Франківськ І-Ф 550,0
1 Бермес Олег О (21.08.1976) Томашпіль ВНЦ
1 Костюк Святослав М (14.09.1966) Львiв ЛЬВ
2 Колесник Сергій М (01.03.1963) Лубни ПЛТ
110 кг
1 Ясiнський Вячеслав О (09.06.1974) Вiнниця ВНЦ
2 Шинкарук Юрій О (19.08.1976) Кузнецовськ РВН 490,0
3 Осипенко Петро О (28.11.1982) Бровари К.о 690,0
125 кг
1 Омельченко Анатолій О (31.10.1969) Вінниця ВНЦ
140 кг
1 Бондар Олексій О (05.12.1977) Томашпіль ВНЦ
2 Крамар Сергiй О (08.03.1984) Тернопiль ТРН
140 + кг
28

Пауерліфтинг екіпіровка

Чемпіонат України за правилами GPF
16 – 17.04.2011 Тернопіль
Жінки
Чоловіки
56 кг
60 кг
67,5 кг
75 кг
1 Коник Артем Ю (01.07.1989) Тернопiль ТРН 832,5
1 Коник Артем О (01.07.1989) Тернопiль ТРН 832,5
82,5 кг
1 Спринчак Іван М (21.12.1955) Томашпіль ВНЦ
90 кг
1 Бабенко Віктор М (06.09.1964) Люботин ХАР
100 кг
110 кг
125 кг
4

____________________________

читайте також:

Ігор Побер: Тиждень залишився до Чемпіонату України з жиму лежачи і пауерліфтингу у Тернополі

1 травня у Львові Кубок Львівської області з бодібілдингу та фітнесу 2011 IFBB

29 квітня – 1 травня Відкритий Кубок міста Києва з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу 2011

Схожi публикацii:

Залишити відповідь