Президент бодибілдинг федерації WABBА поїде воювати на Донбас

Президент бодибілдинг федерації WABBА, свободівець Святослав Шеремета записався добровольцем  та поїде воювати на Донбас проти російських окупантів. Цю інформацію він особисто підтвердив KULTURIZM.INFO. Відомо, що Шеремета воюватиме у добровольчому  батальйоні «Січ».

sheremeta

«Виконувати обов’язки керівника WABBA буде віце-президент федерації Віталій Подольський. Йому допомагатиме секретар Тарас Наполов», – розповів Святослав Шеремета.

Секретар WBBA Тарас Наполов запевняє, що тимчасова відсутність Святослава Шеремети ніяк не позначиться на запланованих осінніх змаганнях на Полтавщині у Лубнах.

«Святослав ще з 2008-ого року так налагодив структуру та організаційні моменти, що зараз ми дійшли до такого рівня, коли роль Президента федерації звелася до почесного титулу. Всіма організаційними питаннями займаються інші люди, які мають відповідні повноваження та обов’язки», – каже Тарас Наполов.

Найближчі змагання WBBA відбудуться у 8-9 листопада на Полтавщині у Лубнах. Там буде чемпіонат України з бодібілдингу. Гроші виручені з продажу квитків обіцяють скерувати на лікування героїв, які постраждали у зоні АТО.

Нагадаю, на початку весни про готовність вступити в лави Збройних Сил України та стати на захист країни від агресії Росії заявило 16 богатирів Ліги стронгменів України.

Схожi публикацii:

1 Коментар до "Президент бодибілдинг федерації WABBА поїде воювати на Донбас"

Залишити відповідь