Результати Чемпіонату України з бодібілдингу UBPF 2017

Осінній Чемпіонат України з бодібілдингу UBPF відбувся у Києві 4 листопада. Нижче подаємо результати цього турніру.

Нагадаємо, KULTURIZM.INO побував також на цьому Чемпіонаті. Фото-звіт можна переглянути за цим посиланням.

Місце номер ФИО Город
1 11 Кошман Богдан Владимирович
2 147 Дидяк Ігор Володимирович Кропивник Ив-Франк.обл
3 207 Шкарупа Михаил Андреевич Мелитополь Зап.обл
4 92 Камзьол Дмитро Володимирович Сарны Ров.обл.
5 31 Гришкевич Никита Дмитриевич Киев
БОДИБИЛДИНГ МАСТЕРА ПОБЕДИТЕЛИ
місце номер ФИО Город
1 156 Качанюк Андрей Владимирович Одесса
2 49 Неженцев Вячеслав Харьков
3 84 Гонтарь Алексей Леонидович Одесса
4 169 Жаровиков Евгений Валериевич Сарны Ров.обл.
5 40 Понурко Игорь Ярославович Киев
МУЖЧИНЫ АТЛЕТИКФИЗИК до 175 см НАГРАЖДЕНИЕ
Місце номер ФИО Город
1 198 Горго Владимир Житомир
2 166 Востриков Максим Николаевич Черкассы
3 97 Нестеренко Віктор Вікторович Киев
4 3 Набарди Бехруз Набарди Киев
5 152 Соломка Богдан Юрьевич Ровно
МУЖЧИНЫ АТЛЕТИКФИЗИК 175-180 НАГРАЖДЕНИЕ
Місце номер ФИО Город
1 183 Соколов Владислав Владимирович Днепр
2 100 Багаев  Владимир Евгеньевич Одесса
3 138 Демченко Дмитрий Игоревич Харьков
4 79 Самойленко Александр Александрович Киев
5 149 Новицкий Виталий Андреевич Киев
МУЖЧИНЫ АТЛЕТИКФИЗИК свыше 180 НАГРАЖДЕНИЕ
Місце номер ФИО Город
1 192 Лазор Михаил Витальевич Херсон
2 78 Маляренко  Дмитрий  Ильич Киев
3 153 Сикачина  Николай  Александрович Черкассы
4 129 Сидорчук Дмитро Володимирович Луцк
5 8 Ворона Владислав Витальевич Киев
АТЛЕТИКФИЗИК ЖЕНЩИНЫ награждение
Місце номер ФИО Город
1 23 Шапаренко Марина Евгеньевна Днепр
2 159 Попова Любовь Кривой Рог
3 176 Походня  Елена  Викторовна Сумы
4 65 Романюка Светлана Викторовна Харьков
5 7 Осадчая Елена Тарасовна Киев
ФИЗИКМОДЕЛЬ ДЕВУШКИ ЮНИОРКИ награждение
финал номер ФИО Город
1 114 Скакун Полина Игоревна Харьков
2 144 Гуляева Полина Ивановна Киев
3 160 Дзыгал Александра Александровна Черкассы
4 4 Иванченко Марья Станиславовна Буча
5 145 Ковальчук  Анастасия  Николаевна Киев
МУЖЧИНЫ СПОРТФИЗИК  35+ награждение
Місце номер ФИО Город
1 95 Волков Игорь Александрович Васильков
2 199 Заяц Александр Александрович Сумы
3 58 Прокипец Иван Анатольевич Днепр
МУЖЧИНЫ СПОРТФИЗИК  до 175 см награждение
Місце номер ФИО Город
1 25 Удовиченко Денис Евгениевич Киев
2 74 Дзюба Геннадий Александрович Киев
3 54 Пелюх Руслан Валериевич Безлюдовка Харьк.обл.
4 44 Карасев Антон Александрович Киев
5 52 Ледяев Сергей Юрьевич Киев
ФИЗИКМОДЕЛЬ ДЕВУШКИ до 160 см награждение
финал номер ФИО Город
1 101 Половцева Александра Александровна Киев
2 81 Мельник Илона Сергеевна Киев
3 37 Байда Алеся Витальевна Соколово Днепроп.Обл.
4 47 Фараджева Ольга Вячеславовна Харьков
5 154 Левчук  Ольга Ивановна Хмельницкий
МУЖЧИНЫ СПОРТФИЗИК  175-180 награждение
Місце номер ФИО Город
1 77 Эгамбердиев  Иззатилло  Иномович Сумы
2 172 Лесков Володимир Володимирович Винница
3 90 Романюк Игорь Анатольевич Киев
МУЖЧИНЫ СПОРТФИЗИК  180-185 см награждение
місце номер ФИО Город
1 128 Колпаков  Вадим  Константинович Мариуполь
2 89 Сытник Владимир Русланович Одесса
3 204 Лящовський Євген Богданович Коломыя Ив.Фр.Обл
4 62 Агарков  Андрей  Андреевич Харьков
5 102 Яроцевич Станислав Киев
МУЖЧИНЫ СПОРТФИЗИК  свыше 185 см награждение
місце номер ФИО Город
1 130 Яковенко Роман Иванович Киев
2 13 Стриха Руслан Валерьевич Киев
3 175 Слезко Игорь Станиславович Сарны Ров.обл.
4 136 Волков Игорь Александрович Васильков
5 98 Волков Антон Александрович Васильков
СПОРТМОДЕЛЬ ЖЕНЩИНЫ до 165 см награждение
місце номер ФИО Город
1 43 Софинская Ольга Олеговна Харьков
2 99 Москаленко Татьяна Петровна Софиевск.Борщаговка
3 46 Шипкова Инна Анатольевна Харьков
4 161 Яковенко Юлия Васильевна Чернигов
5 50 Романюк Елена Валереевна Киев
СПОРТМОДЕЛЬ ЖЕНЩИНЫ свыше 165 награждение
місце номер ФИО Город
1 96 Шостак Елена Сергеевна Ирпень
2 69 Чуйченко Ирина Сергеевна Вышгород
3 150 Ворона  Юлия Юрьевна Черкассы
4 209 Доскалу Диана Киев
5 22 Иванина  Светлана  Анатольевна Киев
СПОРТМОДЕЛЬ ЛЕДИ награждение
місце номер ФИО Город
1 55 Москаленко Татьяна Петровна Софиевск.Борщаговка
2 48 Шипкова Инна Анатольевна Харьков
3 122 Иванина  Светлана  Анатольевна Киев
4 182 Тасанова Оксана  Владимировна Украинка
5 132 Прокипец Екатерина Михайловна Днепр

 

ФИЗИКМОДЕЛЬ ДЕВУШКИ 160-165 см награждение
место номер ФИО Город
1 45 Горобец Ольга Владимировна Киев
2 111 Караваева Мария Алексеевна Киев
3 121 Аникина Мария Буча
4 194 Беляева Наталья Викторовна Одесса
5 168 Аленгоз Регина Александровна Днепр
ФИЗИКМОДЕЛЬ ДЕВУШКИ 165-170 см
місце номер ФИО Город
1 6 Саного Елена Юссуфовна Киев
2 131 Нифатова Инна Михайловна Харьков
3 123 Гергель Наталия Николаевна Киев
4 9 Питель Дарья Александровна Днепр
5 36 Фомичева Маргарита  Сергеевна Харьков

 

ФИЗИКМОДЕЛЬ ДЕВУШКИ свыше 170 см награждение
місце номер ФИО Город
1 5 Гринкевич Ульяна Юрьевна Каменец-Подольский
2 148 Скакун Полина Игоревна Харьков
3 189 Дедуль Яна  Юрьевна Днепр
4 30 Иванченко Марья Станиславовна Буча
5 91 Бойцова Валерия  Олеговна Киев

 

ФИЗИКМОДЕЛЬ ЛЕДИ 35+ награждение
місце номер ФИО Город
1 15 Саного Елена Юссуфовна Киев
2 104 Романова Любовь Александровна Киев
3 27 Мирон Анна Игоревна Киев
4 174 Калиниченко Татьяна Сергеевна Северодонецк Луг.обл.
5 106 Яцышена Анна Анатольевна Одесса

 

ФИЗИКМОДЕЛЬ ЛЕДИ 40+ награждение
Місце номер ФИО Город
1 105 Мушинская Марина Станиславовна Киев
2 14 Александрова Виталина Киев
3 191 Литвиненко Ольга Сергеевна Кривой Рог
4 205 Ефимова Ольга Ивановна Киев
5 57 Прошкина Алевтина Владимировна Киев
6 195 Черная  Татьяна Ивановна Каменец-Подольский

 

 

БОДИБИЛДИНГ МУЖЧИНЫ до 80 кг награждение
місце номер ФИО Город
1 32 Сологуб Юрий Харьков
2 60 Ковбаса Дмитрий Александрович Киев
3 87 Сухарський Дмитро Михайлович Киев
4 20 Простецкий Юрий Владимирович Киев
5 107 Варпаховский Вячеслав Николаевич Березань
6 208 Шкарупа Михаил Андреевич Мелитополь Зап.обл

 

БОДИБИЛДИНГ МУЖЧИНЫ до 100 кг награждение
місце номер ФИО Город
1 173 Потеряйко  Роман  Михайлович Харьков
2 155 Качанюк Андрей Владимирович Одесса

 

БОДИБИЛДИНГ МУЖЧИНЫ свыше 100 награждение
місце номер ФИО Город
1 67 Ващенко Иван Викторович Киев
2 33 Кошман Богдан Владимирович
3 206 Мабедо Адольфо Мабедо Винница
4 108 Вовк Федор
5 142 Гонтарь Алексей Леонидович Одесса
6 190 Бирюков Алексей  Алексеевич Сумы

 

Категорія: Абсолютная женщины физик модел
ФИО Город номер
Горобец Ольга Владимировна Киев 45

 

Категорія: АБСОЛЮТНАЯ МУЖЧИНЫ
ФИО Город номер
Эгамбердиев  Иззатилло  Иномович Сумы 77
Категорія: Абсолютная мужчины
ФИО Город номер
Сологуб Юрий Харьков 32

Схожi публикацii:

Залишити відповідь