Результати Кубка України з бодібілдингу UBPF 2018 у Києві

У Києві 5 травня відбувся Кубок України з бодібілдингу за версією федерації UBPF.  Фото з турніру можна завантажити ТУТ.

Нижче публікуємо результати турніру.

БОДИБИЛДИНГ Мастера 40+

1 477 Качанюк Андрей

2 347 Постоев Сергей Сергеевич г. Киев Киевская обл.

3 349 Понурко Игорь Ярославович г. Киев Киевская обл.

4 350 Писаренко Герман Анатольевич г. Киев Киевская обл.

5 353 Шелудько Анатолий Петрович

БОДИБИЛДИНГ ЮНИОРЫ

1 333 Сухоручко Владислав Николаевич г. Киев Киевская обл.

2 355 Романов Артем Вадимович г. Днепропетровск Днепропетровская обл.

3 342 Демченко Дмитрий Сергеевич г. Харьков Харьковская обл.

4 481 Камзьол Дмитро Володимирович г. Харьков Харьковская обл.

5 335 Котвицкий Юрий Владимирович г. Киев Киевская обл.

БОДИБИЛДИНГ до 80

1 380 Сологуб Юрий Сергеевич г. Харьков Харьковская обл.

2 378 Бондарь Александр Игоревич г. Николаев Николаевская обл.

3 347 Постоев Сергей Сергеевич г. Киев Киевская обл.

4 377 Гневуш Михаил Владимирович г. Киев Киевская обл.

5 375 Бурячок Сергей Николаевич г.Киев

БОДИБИЛДИНГ до 90

1 372 Бродецкий Илья Николаевич г. Киев Киевская обл.

2 370 Попов Алексей Евгеньевич г. Киев Киевская обл.

3 373 Дубенский Алексей Игоревич г. Киев Киевская обл.

4 366 Терехов Евгений Александрович г. Харьков Харьковская обл.

5 371 Олфатманеш Амирбахман

БОДИБИЛДИНГ до 100

 

1 473 Мараховский Павел Викторович г. Одесса Одесская обл.

2 478 Драган Сергей г. Киев Киевская обл.

3 333 Сухоручко Владислав Николаевич г. Киев Киевская обл.

4 474 Ткаченко Игорь Олегович г. Одесса Одесская обл.

5 475 Нагорняк Виктор Валериевич г. Одесса Одесская обл.

БОДИБИЛДИНГ 100+

Место Номер фио Город дата рождения

1 343 Верба Ярослав Евгениевич г. Харьков Харьковская обл.

2 360 Черкесов Олег Валентинович

3 355 Романов Артем Вадимович г. Днепропетровск Днепропетровская обл.

МУЖЧИНЫ СПОРТФИЗИК 35+

1 322 Осыка Евгений Геннадиевич г. Кривой Рог Днепропетровская обл.

2 125 Кариан Омид Амир г. Киев Киевская обл.

3 115 Кошельник Владимир Федотович г. Одесса Одесская обл.

4 319 Заяц Александр Александрович г. Сумы Сумская обл.

5 325 Замашний Василь Васильович г. Черкассы Черкасская обл.

МУЖЧИНЫ СПОРТФИЗИК ЮНИОРЫ

1 111 Сытник Владимир Русланович г. Одесса Одесская обл.

2 140 Казимов Сабир Самитович г. Харьков Харьковская обл.

3 1 Стоянов Игорь Иванович г. Одесса Одесская обл.

4 40 Насер Кусай Абед г. Киев Киевская обл.

5 146 Хаинский Александр Петрович г. Житомир Житомирская обл.

МУЖЧИНЫ СПОРТФИЗИК до 170 см

1 51 Мацюк Роман Олександрович г. Борисполь Киевская обл.

2 33 Йовбак Юрій Михайлович г. Свалява Закарпатская обл.

3 60 Еремеев Александр Николаевич г. Харьков Харьковская обл.

4 40 Насер Кусай Абед г. Киев Киевская обл.

5 48 Погорелый Арсен Константинович г. Киев Киевская обл.

МУЖЧИНЫ СПОРТФИЗИК 170- 175 см

1 35 Легкодымов Игорь Витальевич г. Киев Киевская обл.

2 47 Дзюба Геннадий Александрович г. Киев Киевская обл.

3 55 Лабенский Николай Павлович г. Киев

4 49 Ткаченко Сергій Анатолійович г. Киев Киевская обл.

5 37 Сергієнко Володимир Володимирович г. Чернигов Черниговская обл.

МУЖЧИНЫ СПОРТФИЗИК 175- 180 см

1 322 Осыка Евгений Геннадиевич г. Кривой Рог

2 100 Нгуен Тунг Лам г. Чернигов Черниговская обл.

3 102 Пестрецов Андрей Олегович

4 99 Колесник Евгений Александрович г. Киев Киевская обл.

5 88 Васильченко Сергей Андреевич г.Мерефа, Харьковская обл.

МУЖЧИНЫ СПОРТФИЗИК 180-185

1 111 Сытник Владимир Русланович г. Одесса Одесская обл.

2 120 Колпаков Вадим Константинович г. Мариуполь Донецкая обл.

3 125 Кариан Омид Амир г. Киев Киевская обл.

4 115 Кошельник Владимир Федотович г. Одесса Одесская обл.

5 108 Ганич Костя Тарасович г. Киев Киевская обл.

МУЖЧИНЫ СПОРТФИЗИК 185+

1 147 Мунтян Александр Сергеевич г. Николаев

2 140 Казимов Сабир Самитович г. Харьков Харьковская обл.

3 130 Петрук Роман Владимирович г. Ивано-Франковск

4 135 Шевелин Максим Александрович г. Харьков Харьковская обл.

5 144 Слезко Игорь Станиславович г. Сарны Ровенская обл.

МУЖЧИНЫ АТЛЕТИКФИЗИК до 175 см

1 441 Востриков Максим Николаевич г. Черкассы Черкасская обл.

2 450 Ведмидь Павел Олегович г. Днепропетровск

3 445 Слепченко Дмитрий Сергеевич г. Харьков Харьковская обл.

4 440 Реуцкий Дмитрий Вячеславович г. Киев Киевская обл.

5 438 Новиков Илья Дмитриевич Беларусь

МУЖЧИНЫ АТЛЕТИКФИЗИК 175-180 см

1 427 Михайленко Евгений Юрьевич г. Днепропетровск

2 424 Егоров Дмитрий Валерьевич г. Киев Киевская обл.

3 429 Подоляка Владимир Владимировичг. Харьков Харьковская обл.

4 433 Шуляк Тимофей Антонович г. Киев Киевская обл.

5 422 Касиян Алексей Георгиевич г. Харьков Харьковская обл.

МУЖЧИНЫ АТЛЕТИКФИЗИК 180+

1 411 Лазор Михаил Витальевич г. Херсон Херсонская обл.

2 404 Кулаков Олег Олегович г. Херсон Херсонская обл.

3 401 Марченко Вячеслав Александровичг. Чернигов Черниговская обл.

4 152 Зима Сергей Витальевич г. Киев Киевская обл.

5 399 Копосов Антон Юрьевич г. Одесса Одесская обл.

АТЛЕТИКФИЗИК ЖЕНЩИНЫ

1 458 Витковская Вероника Евгениевна г. Киев Киевская обл.

2 469 Вдовиченко Инна Михайловна г. Киев Киевская обл.

3 452 Пельц Наталия Александровна г. Киев Киевская обл.

4 461 Калмыкова Катарина Германовна г. Харьков Харьковская обл.

5 468 Бенедицкая Юлия Николаевна г. Житомир Житомирская обл.

АТЛЕТИКФИЗИК ЖЕНЩИНЫ 40+

1 452 Пельц Наталия Александровна г. Киев Киевская обл.

2 457 Реуцкая Елена Витальевна Киев

3 460 Походня Елена Викторовна г. Сумы Сумская обл.

ФИЗИКМОДЕЛЬ ДЕВУШКИ ЮНИОРКИ

1 30 Скакун Полина Игоревна г. Харьков Харьковская обл.

2 15 Волянская Илона Вадимовна г. Киев Киевская обл.

3 17 Дюкарева Марина Евгениевна г. Харьков Харьковская обл.

4 29 Реут Анна Михайловна г. Киев Киевская обл.

5 194 Доценко Юлия Олеговна г. Херсон Херсонская обл.

ФИЗИКМОДЕЛЬ ДЕВУШКИ до 160 см

1 80 Половцева Александра Александровна г. Киев Киевская обл.

2 70 Смирна Анна Васильева г. Киев Киевская обл.

3 65 Зинченко Елена Сергеевна г. Харьков Харьковская обл.

4 22 Шевченко Виктория Викторовна г. Сумы Сумская обл.

5 71 Мельник Илона Сергеевна г. Киев Киевская обл.

ФИЗИКМОДЕЛЬ ДЕВУШКИ ЮНИОРКИ ФИНАЛ

15 Волянская Илона Вадимовна г. Киев Киевская обл.

17 Дюкарева Марина Евгениевна г. Харьков Харьковская обл.

29 Реут Анна Михайловна г. Киев Киевская обл.

30 Скакун Полина Игоревна г. Харьков Харьковская обл.

194 Доценко Юлия Олеговна г. Херсон Херсонская обл.

ФИЗИКМОДЕЛЬ ДЕВУШКИ 160-165

1 168 Мальченко Маргарита Ивановна г. Киев Киевская обл.

2 170 Гончаренко Ирина Александровна г. Николаев

3 169 Головач Дарья Валентиновна г. Киев

4 17 Дюкарева Марина Евгениевна г. Харьков

5 171 Мацко Виктория Валериевна г. Одесса Одесская обл.

СПОРТМОДЕЛЬ ЖЕНЩИНЫ 165+

1 289 Доскалу Диана г. Киев Киевская обл.

2 295 Шнурова Ольга Анатольевна г. Киев

3 292 Кононова Дарья Александровна г. Киев Киевская обл.

4 291 Попова Любовь Владимировна г. Кривой Рог

5 300 Чуйченко Ирина Сергеевна г. Киев Киевская обл.

6 301 Кушнир Анна Ивановна г. Киев Киевская обл.

СПОРТМОДЕЛЬ ЖЕНЩИНЫ 35+

1 260 Москаленко Татьяна Петровна с. Софиевская Борщаговка, Киевская обл.

2 301 Кушнир Анна Ивановна г. Киев Киевская обл.

3 310 Шипкова Инна Анатольевна г. Харьков Харьковская обл.

4 303 Иванина Светлана Анатольевна г. Киев Киевская обл.

5 265 Ангеленич Виктория Анатольевна г. Одесса Одесская обл.

АБСОЛЮТНАЯ МУЖЧИНЫ СПОРТФИЗИК

АБС 147 Мунтян Александр Сергеевич г. Николаев

 

51 Мацюк Роман Олександрович г. Борисполь Киевская обл.

35 Легкодымов Игорь Витальевич г. Киев Киевская обл.

322 Осыка Евгений Геннадиевич г. Кривой Рог

111 Сытник Владимир Русланович г. Одесса Одесская обл.

АБСОЛЮТНАЯ МУЖЧИНЫ АТЛЕТИКФИЗИК

АБС 411 Лазор Михаил Витальевич г. Херсон Херсонская обл.

441 Востриков Максим Николаевич г. Черкассы Черкасская обл.

427 Михайленко Евгений Юрьевич г. Днепропетровск

АБСОЛЮТНАЯ МУЖЧИНЫ ББ

АБС 343 Верба Ярослав Евгениевич г. Харьков Харьковская обл.

333 Сухоручко Владислав Николаевич г. Киев Киевская обл.

372 Бродецкий Илья Николаевич г. Киев Киевская обл.

380 Сологуб Юрий Сергеевич г. Харьков Харьковская обл.

473 Мараховский Павел Викторович г. Одесса Одесская обл.

477 Качанюк Андрей

АБСОЛЮТНАЯ ЖЕНЩИНЫ

АБС 189 Орєхова Лілія Ігорівна г. Ивано-Франковск

15 Волянская Илона Вадимовна г. Киев Киевская обл.

30 Скакун Полина Игоревна г. Харьков Харьковская обл.

80 Половцева Александра Александровна г. Киев Киевская обл.

168 Мальченко Маргарита Ивановна г. Киев Киевская обл.

234 Романова Любовь Александровна г. Киев Киевская обл.

250 Мушинская Марина Станиславовнаг. Киев Киевская обл.

Схожi публикацii:

Залишити відповідь