Головна НОВИНИ Результати Чемпіонату Дніпропетровської області з бодібілдингу 2012 IFBB

Результати Чемпіонату Дніпропетровської області з бодібілдингу 2012 IFBB

Цими вихідними, 25 жовтня у Дніпропетровську відбувся Чемпіонат області з культуризму. Змагання організувала федерація IFBB. Результати турніру оприлюднив у Facbook керівник місцевого осередку Валерій Пархоменко.

kdo 2014

Бодибилдинг до 80 кг
1. Дегтяр Артем (Харьков)
2. Коваленко Иван (Днепропетровск )
3. Симонов Дмитрий (Днепропетровск)
4. Дольник Александр (Днепропетровск)

Бодибилдинг до 90 кг:
1. Коляда Андрей (Днепропетровск)
2. Палкин Сергей (Кременчуг)
3. Добовой Вадим (Днепропетровск)
4. Дмитриенко Петр (Черкассы)

Бодибилдинг свыше 90 кг:
1. Мажара Владислав (Днепропетровск)
2. Кириченко Олег(Днепропетровск)
3. Рогожа Максим (Кривой рог)
4. Абад Марк (Кривой рог)

Юниоры бодибилдинг (абсолютная категория):
1. Спесивов Евгений (Днепропетровск)
2. Пустовит Никита (Киев)
3. Протопопов Павел (Кривой рог)
4. Новик Александр (Днепропетровск)
5. Борисов Евгений (Днепропетровск)
6. Поляков Андрей (Харьков)

Мужчины физик (абсолютная категория):
1. Мороз Олег (Днепропетровск)
2. Михайленко Евгений (Днепропетровск)
3. Прокопенко Илья (Кривой рог)
4. Калиненко Максим (Харьков)
5. Погорелов Иван (Харьков)
6. Мороз Максим (Днепропетровск)

Фитнес-бикини до 163 см:
1. Кочеткова Луиза (Днепропетровск)
2. Баула Виктория (Кременчуг)
3. Бондарь Юлия (Днепропетровск)
4. Федорик Анастасия (Харьков)
5. Малашевич Алена (Кировоград)
6. Серикова Юлия (Кривой рог)

Фитнес-бикини до 168 см:
1. Хасанова Лолита (Днепропетровск)
2. Смакоус Александра (Кривой рог)
3. Носачева Юлия (Донецк)
4. Дейниченко Елена (Кривой рог)
5. Горовых Анастасия (Киев)
6. Пономаренко Юлия (Запорожье)

Фитнес-бикини свыше 168 см:
1. Ткаченко Юлия (Днепропетровск)
2. Бороденко Диана (Донецк)
3. Фалько Марина ( Крым)
4. Ткаченко Виктория (Одесса)
5. Гопонова Ольга (Красноград)
6. Старчеус Екатерина (Киев)

Абсолютная категория бодибилдинг
1. Мажара Владислав (Днепропетровск)
2. Коляда Андрей (Днепропетровск)
3. Дегтяр Артем (Харьков)

Абсолютная категория Фитнес-бикини
1. Хасанова Лолита (Днепропетровск)
2. Кочеткова Луиза (Днепропетровск)
3. Ткаченко Юлия (Днепропетровск)

 

Фото: dp.vgorode.ua