Головна Змагання Результати «Екстремального жиму» у Криму 2010 (фото)

Результати «Екстремального жиму» у Криму 2010 (фото)

У неділю, 5-го грудня в Сімферополі відбувся вже четвертий за рахунком Чемпіонат АР Крим з екстремального (російського) жиму. У змаганнях взяли участь близько 70 спортсменів.

Приємно, що з року в рік зростає, як число учасників Чемпіонату, так і його географія. Крім кримчан, у змаганнях взяли участь спортсмени з Мелітополя, Одеси, Кіровоградської обл, Луцька, Сум, Дніпропетровська, Полтави та Херсонській обл. Командна першість, як і рік тому у команди СК «Баргест» – 55очків (Сімферополь), другими стали спортсмени СК «Лекс» (Сімферополь) – 50 очків і третє місце в дружної команди Херсонської обл. – 46 очків.

У номінації «Чоловіки – 150кг» переміг з новим рекордом АР Крим Бегалко Антон, він зміг витиснути цю вага 17 разів, не дотягнувши до рекорду України, що належить Миколаївському спортсмену Солдатенку Віталію, всього одне повторення!

Жінки змагалися у трьох номінаціях. У жимі штанги дорівнює половині власної ваги перемога у впертій боротьбі дісталася представниці СК «Баргест» Павлової Анастасії. Настя показала відмінний результат – 50 разів вичавивши штангу 23.5кг, всього на один повтор, випередивши Світлану Музику, яка жала штангу вагою 25 кг. У номінації «жінки 30кг» першою Агєєва Жанна з Євпаторії з новим рекордом АР Крим -57 повторів. Ну, а МСМК з Сімферополя Даші Бабкіної не було рівних на штанзі 55кг, Даша перемогла з результатом 13 разів.

Юнаки змагалися, витискаючи штангу тиаку ж як і вага спортсмена. Ця номінація виявилася найчисленнішою (15 осіб). Тут за додатковим показником перемога дісталася Сиркову Анатолію, СК «Баргест». У юніорів найсильнішим виявився з новим рекордом України, наш гість з м. Луцька, Мартинюк Петро. Він зумів підкорити штангу вагою 75кг, аж 50 разів!

Серед інших результатів варто відзначити, перш за всього 92 повтори ветерана з Сум, Серіка Володимира і 55 повторів Письменного Сергія в номінації М-2: обидва спортсмени жали штангу вагою 55 кг. Обидва виконали норматив Майстра Спорту з екстремального жиму! Всього ж норматив Майстра Спорту підкорився 4 спортсменам.

У той же день, відразу після закінчення Чемпіонату з жиму, був проведений 1-й Чемпіонат АР Крим з армліфтінгу (Сила хвату) на «Rolling Thunder». Спортсмени змагалися в 4 номінаціях. Серед юніорів переміг з результатом 83кг. атлет з Джанкоя, Шушаков Едуард. У ветеранів з цим же результатом Горбунов В’ячеслав. Вперше у змаганнях з цього виду спорту виступали і жінки. З результатом 40.500 кг перемогла сімферопольська спортсменка Лариса Супруненко, вона на 10 кг випередила нашу гостю з Одеси, Зубрицький Ліну. Ну, а у відкритій категорії поза конкуренцією був наш рекордсмен АР Крим за силою хвату, Стас Сапрін. Це був воістину його день. Йому підкорилися одразу два рекорди України. Тепер На кримчанина і його результат 108 кг рівняється вся Україна. Так тримати, Стасе!

Змагання відбулися в теплій, дружній атмосфері. Організатори доклали максимум зусиль, щоб свято спорту під назвою Чемпіонат АР Крим вдався. Спортсмени показали цілий ряд результатів дуже високого рівня. За що були нагороджені гарними медалями, спортивним харчуванням, одягом і журналами. А Сімферопольський Пивобезалкогольний комбінат постарався, що б спортсмени могли вгамувати спрагу і відновити сили під час змагань. Сумно тільки одне, що таке масштабне подія залишилася без уваги нашої влади. У даному випадку в особі Рескомспорту АР Крим.

Вячеслав Горбунов для kulturizm.info

читайте також:

Як це було: Чемпіонат Європи з екстремального жиму Таврика 2010

19 грудня в Києві “Всесвітній фестиваль богатирської сили”

Важкоатлет Ігор Шимечко: ” Я зрозумів, що необхідна змагальна практика “