НОВИНИ

Маніфест тупого качка – «Проклятий Бодібілдінг». Історія українського бодібілдингу. Ч. 6. Претензія до ескулапів

www.kulturizm.info  продовжує серію публікацій історії українського бодібілдингу відомого культуриста-ветерана  з 50-річним стажем Беспаленка Василя Івановича.

частина 1, частина 2, частина 3, частина 4, частина 5, частина 6, частина 7, частина 8

Запам’ятайте! Тільки філігранно відпрацьована методика тренувань з обтяженнями в бодібілдингу, зберігає Вам ваше здоров’я і життя!

Ця унікальна методика розвивалася і доповнювалася практичним досвідом тисяч атлетів, за останні сто років! Принципи Джо Вейдера це науково – методична основа, перевірена на практиці і повсякденним життям!

Маніфест тупого качка – «Проклятий Бодібілдінг». Історія українського бодібілдингу. Ч. 6. Претензія до ескулапів

Жоден інструктор крутого фітнес-центру не відповість Вам на зовсім прості, елементарні запитання:

1. Що таке тренувальний обсяг?

2. Що таке інтенсивність тренування?

3. Які параметри вони в себе включають і як обчислюються?

4. Не зможуть підказати Вам, якими простенькими тестами Ви самі, на наступний ранок, зможете визначити свій функціональний стан. Чи відповідає він нормі?

5. Про те, що потрібно вести робочий щоденник, для контролю над навантаженнями. Щоденник так само потрібен і для планування роботи, на перспективу і досягнення поставлених результатів.

6. Який стан виробітку тестостерону (у чоловіків) естрогенів (у жінок) у Вас і у людини далекої від фізичної активності.

7. Не підкаже Вам, кількість амінокислот (в добовому раціоні) в грамах необхідного для повноцінного відновлення та відшкодування витраченого пластичного матеріалу, для синтезу ДНК і РНК.

8. Чи потрібно приймати анаболічні стероїди і в яких кількостях? А пропонувати будуть!

9. А скільки грамів тестостерону синтезується організмом у тих, хто не тренується і тренується?

10. Який тренувальний обсяг Ви виконали під час своєї останньої тренування?

11. Чи піднімали Ви раніше в своєму житті такі ваги (тоннаж)?

12. Як це позначиться на Вашій серцево-судинній системі і здоров’ї  в цілому?

13. Чи зможе він дати вам консультацію про фармакологічну підтримку серця?

14. Що таке антропометрія. Якщо Ви її з інструктором не заміряли, то як ви умудряєтеся займатися корекцією Вашої фігури? На око?

15. Інструктор по Вашому проханню і за Ваші гроші, розписав Вам тренувальну програму! а) Він все пояснив Вам? б) Він позаймався з Вами повністю хоча б перше заняття? в) Він потім, хоч раз підійшов до Вас поцікавитися про Ваше самопочуття. г) Підійшов взагалі? д) А через місяць Ви з ним провели аналіз результатів Ваших зусиль?

16. А якщо цей інструктор вже дуже випендрюється – нехай покаже Вам свій прес і чи є там хоч один кубик? Нехай вичавить лежачи штангу вагою в 150% від власної ваги, що є для інструктора атлета нормою!

17. Про харчування Вам, взагалі ніхто, ні чого путнього і не скаже. Ну хоча б процентне співвідношення в денному раціоні білків, жирів і вуглеводів.

18. Чи здійснює інструктор кваліфікований супровід Ваших тренувань? (Боюсь грошей у Вас не вистачить!).

19. Нехай він Вам розкаже про фазу компенсації і супер компенсації.

20. Які добові параметри присутні в цих поняттях? І як ці процеси безпосередньо відбиваються на тренувальних факторах і ваших результатах. Або Ви просто ходите в фітнес-центр поганяти кров, повітря і побити «панти»? Повишивати в нових кросівках, стрингах, просто поспілкуватися про всяку там всячину. Просто вбити час від неробства?! Багатим бути не заборониш! Здав, приватизоване в свій час приміщення в оренду під офіс банку, і валяй собі дурня!

Підсумок: Робота в Фітнес-центрах не контролюється, не планується. Рівень знань не підвищується. Якість послуг – залишає бажати кращого!

Маніфест тупого качка – «Проклятий Бодібілдінг». Історія українського бодібілдингу. Ч. 6. Претензія до ескулапів

Якщо Ви отримали, хоч один, два, правильних і обгрунтованих відповіді на ці питання Вам пощастило! Постарайтеся самостійно перевірити ще достовірність отриманих відповідей! Питань серйозніших задавати, мабуть не варто ….

Хоч один, нехай назве кількість виробництва власного тестостерону в добу:

а) у звичайної людини;

б) у того, хто тренується;

г) у скільки разів ця цифра зросте після короткочасних, інтенсивних силових тренувань на наступний день;

Ось таке виходить шахрайство за рахунок Вашого здоров’я і за Ваші «кровні» гроші. А платити 17000 євро за перебування в прибамбасистому Фітнес-центрі Києва? У Вас самих-то мізки є?

Пам’ятаєте, є протипоказання, для деяких осіб в заняттях з обтяженнями. І все ж:

1. Порадьтеся зі своїм лікарем.

2. Періодично звертайтеся до поліклініки і цікавтеся станом свого здоров’я.

Зверніть увагу! Немає розробленої програми силових тренувань і будь-яких тренувань, для занять у фітнес-центрах, затверджених державними органами! У тому числі для різних вікових груп! Немає не тільки державного ліцензування подібних програм за участю медиків. Про це, ніколи і ніде, навіть питання і не стояло! Слабо! Якщо Ви взагалі розумієте, про що ми говоримо!

Маніфест тупого качка – «Проклятий Бодібілдінг». Історія українського бодібілдингу. Ч. 6. Претензія до ескулапів

Спробуйте відкрити фітнес-центр в Німеччині! Дорогий обиватель! Вас дурять:

1. Несумлінна держава, дає ліцензії людям далеким від фізичної культури, спорту і медицини!

2. Бізнес – підприємці, які мають гроші на створення фітнес-центру, але не мають совісті!

3. Університети фізичної культури – не випускають фахівців для фітнес-центрів;

4. Горе інструктори, не знаючі принципів Вейдера і методики силових тренувань; І не тренуються особисто!

5. Зрештою, Ви дурили самі себе, не бажаючи хоча б на примітивному рівні, отримати необхідні Вам же, знання. Для того, що б Вам не втирали всяке. Вчитеся Ви, варити борщ, слідуючи якимсь там рецептами?

За результатом ми маємо – безсовісне, безвідповідальне злочинне явище, обдурювання роззяв, які прагнуть бути здоровими, щасливими, красивими, неповторними, самодостатніми! А потрапляють в лікарняні стаціонари. Або на дорогі ділянки в приміських зонах. Ну, ми маємо на увазі, санаторії ….

Автор: Василь Беспаленко

Далі буде

Пов’язані статті

2 Comments

  1. Сорри но половина бредятины!!!конечно профи тренер обязан разбираться в медицине физиологии и т.д.но при чем здесь “кубик” на прессе?или 150% жима от веса? как показатель?у кого это тестостерон выделяется в ГРАММАХ!?!?!тренер должен соответствовать лишь тому что он обещает дать клиенту внешним видом ЛИБО ДОСТИЖЕНИЯМИ КОТОРЫЕ У НЕГО БЫЛИ а сейчас он может быть в возрасте но ОПЫТ несравненный!!!Я уважаю Василия Беспаленко но многие тезисы слишком громкие необоснованные и их критерии требуют более широкого описания а не просто вот так сказано и все.

  2. Шановний Василь Беспаленко! З повагою до Вас, не плутайте масовий спорт і спорт вищих досягнень! Розвиває і контролює буд-який вид спорту федерація з виду спорту(особливо національна). Як ви знаєте, наразі не розроблена динаміка і планування навантажень у бодібілдингу, а запозичена із важкої атлетики! Надіюсь Ваш безцінний, практичний досвід Ви науково підтвердите і занесете своє ім”я у історію українського бодібілдингу!

Залишити відповідь

Back to top button