Результати Кубка Львівської області з бодібілдингу IFBB 2017
2 квітня у Львові відбувся Кубок області з бодібілдингу, який організовувала федерація IFBB. Судді визначили трьох абсолютних переможців. У категорії “бодібілдинг” кращим став Сергій Бурденюк, у “фітнес-бікіні” – Лідія Марусіч, а в менс фізік” – Юрій Йовбак.
Фотозвіт з Кубка Львівської області з бодібілдингу IFBB 2017 можна переглянути ТУТ.
Категорія: юніори бодібілдинг до 80 кг
№ | П.І.Б. | Область | БАЛИ | Місце | |||||
17 | Ляшенко Андрій | Львів | 5 | 1 | |||||
24 | Мiньковський Владислав | Рівне | 10 | 2 | |||||
1 | Павлов Євген | Вінниця | 15 | 3 | |||||
2 | Федорович Ростислав | Львів | 20 | 4 | |||||
Категорія: юніори бодібілдинг понад 80 кг | |||||||||
№ | П.І.Б. | Область | БАЛИ | Місце | |||||
11 | Бурденюк Сергій | Хмельницький | 5 | 1 | |||||
10 | Андреїшин Володимир | Львів | 10 | 2 | |||||
8 | Васьковський Артем | Київ | 16 | 3 | |||||
9 | Крижанівський Василь | Закарпаття | 20 | 4 | |||||
12 | Краєвський Руслан | Львів | 25 | 5 | |||||
Категорія: бодібілдинг до 80 кг | |||||||||
№ | П.І.Б. | Область | БАЛИ | Місце | |||||
17 | Ляшенко Андрій | Львів | 5 | 1 | |||||
28 | Рошташ Золтан | Закарпаття | 12 | 2 | |||||
39 | Молнар Євген | Закарпаття | 13 | 3 | |||||
24 | Мiньковський Владислав | Рівне | 19 | 4 | |||||
18 | Дубенський Олексій | Київ | 24 | 5 | |||||
23 | Борисов Олег | Київ | 30 | 6 | |||||
25 | Бекеньов Олександр | Ів – Франківськ | 35 | 7 | |||||
1 | Павлов Євген | Вінниця | 37 | 8 | |||||
16 | Сорока Олег | Ів – Франківськ | 48 | 9 | |||||
22 | Ніколайчук Валерій | Рівне | 51 | 10 | |||||
21 | Сухарський Степан | Ів – Франківськ | 55 | 11 | |||||
20 | Купрієнко Дмитро | Київ | 62 | 12 | |||||
29 | Кирилян Роман | Львів | 62 | 13 |
Категорія: бодібілдинг до 90 кг
№ | П.І.Б. | Область | БАЛИ | Місце | ||||||||
11 | Бурденюк Сергій | Хмельницький | 5 | 1 | ||||||||
27 | Дегтяр Артем | Харьков | 11 | 2 | ||||||||
10 | Андреїшин Володимир | Львів | 14 | 3 | ||||||||
26 | Романюк Дмитро | Чернівці | 20 | 4 | ||||||||
38 | Федоров Анатолій | Закарпаття | 25 | 5 | ||||||||
30 | Петрик Андрій | Львів | 30 | 6 | ||||||||
Категорія: бодібілдинг понад 90 кг | ||||||||||||
№ | П.І.Б. | Область | БАЛИ | Місце | ||||||||
35 | Пустовіт Микита | Київ | 5 | 1 | ||||||||
33 | Мельник Сергій | Вінниця | 11 | 2 | ||||||||
34 | Бажан Юрій | Київ | 14 | 3 | ||||||||
8 | Васьковський Артем | Київ | 20 | 4 | ||||||||
Категорія: бодіфітнес | ||||||||||||
№ | П.І.Б. | Область | БАЛИ | Місце | ||||||||
44 | Гомбош Юлія | Закарпаття | 6 | 1 | ||||||||
45 | Король Ярина | Львів | 9 | 2 | ||||||||
43 | Шинкар Ольга | Львів | 15 | 3 | ||||||||
46 | Павловська Тата | Київ | 20 | 4 | ||||||||
47 | Юдіна Марія | Київ | 25 | 5 | ||||||||
Категорія: бодібілдинг ветерани | ||||||||||||
№ | П.І.Б. | Область | БАЛИ | Місце | ||||||||
39 | Молнар Євген | Закарпаття | 5 | 1 | ||||||||
38 | Федоров Анатолій | Закарпаття | 10 | 2 | ||||||||
Категорія: фітнес бікіні до 162 см | ||||||||||||
№ | П.І.Б. | Область | БАЛИ | Місце | ||||||||
52 | Духновська Ія | Київ | 8 | 1 | ||||||||
55 | Айдемирова Юлія | Рівне | 11 | 2 | ||||||||
54 | Шаповал Анна | Запоріжжя | 12 | 3 | ||||||||
53 | Биченко Катерина | Київ | 17 | 4 | ||||||||
51 | Белойван Азіза | Київ | 25 | 5 | ||||||||
56 | Рачок Марія | Рівне | 30 | 6 | ||||||||
50 | Чепурна Анастасія | Харьков | 35 | 7 |
Категорія: фітнес бікіні до 166 см
№ | П.І.Б. | Область | БАЛИ | Місце | |
63 | Ліхута Яна | Київ | 5 | 1 | |
61 | Марчук Дар’я | Львів | 10 | 2 | |
62 | Козак Юлія | Київ | 15 | 3 | |
Категорія: фітнес бікіні до 169 см | |||||
№ | П.І.Б. | Область | БАЛИ | Місце | |
71 | Нагорнюк Вікторія | Київ | 7 | 1 | |
75 | Прокопович Ганна | Закарпаття | 9 | 2 | |
72 | Воловік Інга | Хмельницький | 15 | 3 | |
74 | Заріцька Ольга | Самбір | 21 | 4 | |
69 | Романович Наталія | Луцьк | 24 | 5 | |
73 | Попова Наталія | Закарпаття | 31 | 6 | |
70 | Пічего Тетяна | Спартак | 33 | 7 | |
Категорія: фітнес бікіні понад 169 см | |||||
№ | П.І.Б. | Область | БАЛИ | Місце | |
81 | Марусіч Лідія | Донецьк | 7 | 1 | |
83 | Бальвас Ілона | Київ | 12 | 2 | |
85 | Гетьманенко Людмила | Львів | 14 | 3 | |
79 | Вернюк Марія | Рівне | 17 | 4 | |
78 | Коновалова Марія | Київ | 31 | 5 | |
77 | Ільків Мирослава | Львів | 33 | 6 | |
82 | Дибка Валентина | Київ | 34 | 7 | |
84 | Гуц Юлія | Ів – Франківськ | 38 | 8 | |
80 | Демніченко Олена | Луцьк | 41 | 9 | |
Категорія: менс фізік до 179 см | |||||
99 | Йовбак Юрій | Закарпаття | 5 | 1 | |
94 | Кіш Михайло | Закарпаття | 12 | 2 | |
96 | Єрьомін Віктор | Закарпаття | 15 | 3 | |
95 | Мітяєв Олександр | Київ | 16 | 4 | |
92 | Міронов Максим | Львів | 26 | 5 | |
98 | Лук’яненко Роман | Дніпропетровськ | 28 | 6 | |
93 | Пател Пранав | Чернівці | 35 | 7 | |
91 | Думнич Михайло | Закарпаття | 41 | 8 | |
97 | Вівдюк Олександр | Вінниця | 42 | 9 | |
100 | Шевчук Ігор | Вінниця | 50 | 10 |
Категорія: менс фізік понад 179 см
110 | Парфенюк Тарас | Рівне | 5 | 1 |
108 | Мараховський Григорій | Рівне | 12 | 2 |
111 | Довгалюк Євгеній | Київ | 16 | 3 |
109 | Омелянюк Володимир | Закарпаття | 18 | 4 |
112 | Коцка Богдан | Закарпаття | 25 | 5 |
106 | Маловажний Артем | Чернівці | 32 | 6 |
107 | Гаджа Володимир | Чернівці | 33 | 7 |
Абсолютні переможці | |||
№ | П.І.Б. | Область | Категорія |
11 | Бурденюк Сергій | Хмельницький | бодібілдинг |
81 | Марусіч Лідія | Донецьк | фітнес-бікіні |
99 | Йовбак Юрій | Закарпаття | менс фізік |