БодибілдингНОВИНИ

Тренувальний щоденник в бодібілдингу. Приклад Сергія Бурденюка

Тренувальний щоденник в бодібілдингу. Приклад Сергія БурденюкаВітаю всіх читачів порталу KULTURIZM.INFO. Темою сьогоднішньої статті буде тренувальний щоденник. Для чого він потрібен, які його цілі і як він може вам допомогти в досягненні ваших цілей.

Зізнаюся, написати цю статтю я планував давно, але от все ніяк руки не доходили до неї). Будемо виправляти це неподобство, адже тема воістину важлива.

А тепер питання: чи ведете ви щоденник тренувань? Якщо ні, то я наведу аргументи на користь ведення такого щоденника.

Головна користь такого щоденника – це постійне бачення своєї мети, прогресу, тримає вас в дисципліні і мотивує до великих досягнень, допомагає в майбутньому робити аналіз помилок.

Щоденник – це план дій. А без плану дій мета не мета, а всього лише мрія. Вдумайтеся в ці слова!

Важлива конкретика в щоденнику. Наприклад, минулий тиждень ви пожали 100 кг на 6 раз, а на цьому тижні – 100 кг на 7 разів. Ви думаєте, що стали сильнішими, виросли, пройшла фаза суперкомпенсації. Але на справді минулого тижняь ви відпочили перед жимом 60 сек, а на цьому тижні – 90 сек. Звідси і результат – ви потиснули на 1 повторення більше, тому що відпочили, а не стали сильнішими. Тому так важливо вести конкретні і чіткі записи в щоденнику – вправа, вага, повтори, час відпочинку.

Тренувальний щоденник в бодібілдингу. Приклад Сергія Бурденюка

У будь-якій справі є успішні люди та невдахи. Так само і тут. Щоденник створює системне планування, яке дозволяє робити чітке планування, робити висновки з помилок і розвиватися, в той час як інші, без щоденника, просто топчуться на місці, пливуть за течією.

Без щоденника у вас не буде чіткого уявлення як прогресувати і коли прогресувати. Ви як будете працювати зі 100 кг штангою так і залишитеся з нею. Основний сенс щоденника – прагнення до прогресії навантажень, а значить і до росту сили і маси. Не змінюється навантаження – м’язам теж немає сенсу змінюватися.

Тепер про практику ведення щоденника. Я покажу це на своєму прикладі.

Тренувальний щоденник в бодібілдингу. Приклад Сергія Бурденюка

Я купую блокнот розміром А4 , пишу довжину свого циклу, створюю таблицю антропометрії, в яку щомісяця записую свої виміри і вагу. Потім йде власне моя програма тренувань. А потім я графлю листи на тижні і вправи. У колонках навпроти вправи пишу підходи, вагу і час відпочинку. Потренувавшись, планую навантаження на наступний тиждень. І так від тижня до тижня.

Наприкінці всіх вправ розписую спостереження кожного тижня, щоб потім міг зробити висновки в майбутньому, що на мені працює, а що ні. Що слід прибрати, а що додати.

Ці висновки дуже допомагають у подальших планах тренувань, так як я уникаю минулих помилок і роблю програму більш продуктивною.

Тренувальний щоденник в бодібілдингу. Приклад Сергія БурденюкаТренувальний щоденник в бодібілдингу. Приклад Сергія Бурденюка

На фото більш наочніший приклад мого щоденника (щоденник новий, недавно завів, бо минулий закінчився).

Сергій Бурденюк , для KULTURIZM.INFO

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button