ЗмаганняНОВИНИРезультати

У Полтаві відбувся чемпіонат України серед студентів з пауерліфтингу 2010

У Полтаві відбувся чемпіонат України серед студентів з пауерліфтингу 2010Комітет з фізичного виховання та спорту міністерства разом із Федерацією пауерліфтингу України у місті Полтаві провів чемпіонат України серед студентів вищих навчальних закладів з пауерліфтингу.

Про те, що студентський пауерліфтинг в Україні наразі є розповсюдженим явищем, говорить кількість студентів і вищих навчальних закладів які брали участь у змаганнях. У чемпіонаті взяло участь 94 студенти, які представляли 43 вищі навчальні заклади з 23 регіонів України, серед учасників 18 жінок.

Найкращий результат серед жінок показала Лютник Уляна в категорії до 60 кг з результатом 440 кг у сумі триборства. Вона ж стала абсолютною переможницею змагань за формулою Вілкса – 496,36 бали. Уляна представляла Прикарпатський національний університет (м. Івано-Франківськ).

Не можна не відмітити виступ однієї з найсильніших спортсменок України, рекордсменки України та Європи, дворазової чемпіонки світу Олени Козлової. Олена представляла Харківську державну академію фізичної культури і перемогла у ваговій категорії до 82,5 кг з результат 410 кг.

У Полтаві відбувся чемпіонат України серед студентів з пауерліфтингу 2010Серед студентів змагалися 76 представників сильної статі. Абсолютним переможцем став студент Інституту хімічних технологій Східноукраїнського національного університету імені В.І. Даля – Бараннік Микола у ваговій категорії до 75 кг з результатом 735 кг (531,25 бали). Друге місце в абсолютній першості посів студент Національного університету харчових технологій – Рибалко Сергій у ваговій категорії до 75 кг з результатом 737,5 кг (525,94 бали). Замкнув трійку найсильніших студентів Дніпропетровської державної медичної академії Пантелеєв Артем у в/к до 82,5 кг, з результатом 772,5 кг.

У загальнокомандній першості переможцем стала команда Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка (2407,24 бали). Команда Харківської державної академії фізичної культури (2190,17) зайняла друге місце, а Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського (2098,7 бали) відповідно третє місце.

Це був останній чемпіонат України з пауерліфтингу за старими правилами та ваговими категоріями. З 2011 року спортсмени змагатимуться вже у нових вагових категоріях і встановлюватимуть нові результати і рекорди.