НОВИНИРезультати

Українські культуристи здобули нагороди на Columbu Championship 2017

Українські бодібілдери виступили на турнірі Columbu Championship 2017. Змагання проводили у італійському місті Кальярі (Cagliari). Цей турнір проводять вже другий рік поспіль, і вже в друге в них взяли участь атлети з України, Італії, Ірану, Ізраїлю, Угорщини та Румунії.

Абсолютним переможцем серед чоловіків у категорії «бодібілдинг» став українець Микола Карпук, серед жінок в категорії «бікіні-модел» – Ілона Зозуля. У категорії «шейп» перше місце посіла Марина Мушинська, а бронзовою призеркою стала Тетяна Малікова.

Завдяки організатору турніру Franco Dente переможці отримали грошові премії та сертифікати від компанії Self Omninutrition, а ще унікальні трофеї з каменю, виготовлені відомим італійським скульптором (вартістю 3000 євро кожен).

Родзинкою цього турніру була присутність легендарного культуриста Франко Колумбо, з рук якого всі призери та переможці отримали свої нагороди.На наступний день після турніру атлет з світовим ім’ям провів семінар.