Запитай репродуктолога

Проблема безпліддя турбує багатьох українців. Ми вже писали, що за статистикою, з 15 млн. від 1 до 3 млн. пар не можуть завагітніти самостійно. Тобто кожна 4-та родина.

Згадували і про причини цього явища. Інформували про роль спортивного харчування, важливість здорового харчування. Згадували про проблеми чоловічого безпліддя та його лікування. Говорили  і про наслідки, які залишає професійний спорт. Часто зачіпали роль стероїдів у спорті.

Клініка репродукції людини «Альтернатива»

–          запліднення in vitro,

–          консультація репродуктолога

–          консультація уролога-сексопатолога

–          УЗД

Цього разу даємо вам можливість самим напряму задати питання фахівцям клініки репродукції людини «Альтернатива». Фахівці дадуть відповіді на питання, пов’язані із репродуктивною системою та спорту та репродуктивну систему в цілому.

Палига Ігор Євгенович, к.м.н., репродуктолог, директор клініки репродукції людини “Альтернатива”.

15-річний досвід роботи в репродуктології, першим в Західній Україні провів пункції фолікулів та переноси ембріонів в порожнину матки.

Завдяки його зусиллям народилася перша дитина в Західній Україні після IVF, ІКСІ, а також перша в Україні дитина після вітрифікації ембріонів. Автор 20 друкованих робіт.

Граждан Костянтин Веніамінович, зав. ембріологічним відділенням клініки репродукції людини “Альтернатива”.

15-річний досвід роботи в ембріології, першим в Західній Україні почав використовувати метод вітрифікації ембріонів.

Автор 5 друкованих робіт.

 

***

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАПИТАННЯ У  КОМЕНТАРЯХ та пишіть: office@kulturizm.info

Схожi публикацii:

9 Коментарів до "Запитай репродуктолога"

 1. Аноним

  ок, напишу откровенно. извините, но если определенный период у меня “не стоит”, то когда надо идти врача?? Это вообще нормально когда у меня бывает временно пониженное либидо?

 2. volkar

  О фарме всегда говорят все, кроме медиков. Наконец то! Уважаемые врачи, скажите как есть: стероиды действительно приводят к проблемам бесплодия или нет? Можно четко: в каких случаях это так, а когда – нет. У меня ползала ребят на химии и ничего, детей рожают и все ок.

 3. Василь Львів

  Вже 4 роки займаюся пауерліфтингом. Не буду приховувати – час від часу сиджу на курсах АС. Осінюю планую одружуватися ну і потім діти сам собою. Скільки має часу пройти від останнього стероїдного курсу, щоб повністю почититиится і зачати дитину. Скажіть, чи будучи “брудним” я можу завтрати шкоду майбутній дитині? Що саме? Вибечте за сумбуність, просто це питаання, які зараз дуже турбують, бо хочу ще виступити на змаганнях. Дякую

 4. ALEX

  Здравствуйте! Я когда-то читал, что пол ребенка зависит от продуктов, которые пара ела накануне зачатия. Правда с помощью еды можно повлиять на пол? Подскажите, что нужно есть для мальчика и девочки)

 5. Анатолій 13

  Доброго дня! Зі мною тренується моя дівчина. Як не дивно, їй сподобалося тягати залізо. Я хвилююся чи можна їй це робити. Чи силові тренування можуть вплинути на можливість мати дітей і де є межа безпеки? Наперед дякую за відповідь!

Залишити відповідь