Головна НОВИНИ Стали відомі імена нових ТОП менеджерів федерації IFBB України

Стали відомі імена нових ТОП менеджерів федерації IFBB України

Хто буде керувати оновленою федерацією IFBB вирішували цієї суботи, 17 березня, у Києві. Для цього скликали конференцію президентів обласних федерацій. Всього – 18 представників осередків із 26 існуючих.

В результаті новим Президентом IFBB України став Сергій Панадій. Головними керівниками стали троє інших відомих функціонерів: перший віце-президент Ігор Шепітко, та два віце-президенти Єгор Соловов та Вадим Мітрушин. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Єгор Соловов.

Поки тривають бюрократичні процедури, у федерації IFBB існує розкол. Частина функціонерів готується провести весняні змагання у Кременчуці (група Делієва), інша – у Харкові (група Панадія).

Тим часом на офіційному сайті IFBB України йдеться, що: “збори деяких представників бодібілдингу, що відбувались 03 березня та 17 березня поточного року не є легітимними і були проведені всупереч Статуту ГО «Федерація бодібілдингу України», попри дотримання встановлених норм і процедур за відсутності необхідних умов легітимності та відповідно кворуму більше 50% членів федерації для прийняття будь-яких рішень згідно з реєстраційними документами Федерації в Міністерстві Юстиції”.

Нагадаємо, днями Ігоря та Ірину Делієвих виключили із складу IFBB України.