ТОП-10 головних бодібілдерів України 2015-ого

KULTURIZM.INFO склав власний список головних культуристів України року, що минає. У десятці ті атлети, які упродовж року виступали (не на комерційних змаганнях) в Україні та у світі. В списку також немає юніорів – лише дорослі чоловіки. Це ті люди, які на нашу думку у 2015-му були обличчям українського культуризму.

1. Роман Ющенко

На міжнародних змаганнях цього року в українців було не так багато перемог, як у 2014-му. Роман Ющенко з Києва на Чемпіонаті світу IFBB привіз додому «золото». Він був учасником категорії «бодібілдинг до 70кг».

roman-ijchenko

2. Олег Кривий

Цей тернополянин отримав найпрестижнішу перемогу цього року на міжнародній арені. Олег Кривий став Абсолютним чемпіоном Європи! Сталося сьогодні, 15 травня в місті Санта – Сусана, що в Іспанії, на Чемпіонаті IFBB. Перед тим Олег виборов перше місце в категорії 85 кілограмів.

oleg-kryvyj-ispania

2. Микола Карпук

Спортсмен з Миколаєва здобув перше місце у категорії до 90 кг на Чемпіонаті України UBPF. А потім ще й став абсолютним чемпіоном. Це його найвища нагорода останніх років.

m karpuk

3. Сергій Бабчук

На Чемпіонаті України UBPF цієї осені зібралися у “абсолютці” всі ТОП атлети федерації. Сергій Бабчук  став кращим у категорії до 100 кг.

s babchuk

4. Роман Гаврищук

Цього року відбулося повернення на сцену цього спортсмена. Улюбленець UBPF також восени змагався в абсолютній категорії разом із двома вище згаданими атлетами. Однак перемогти зміг лише у категорії +100 кг.

r gavr

5.Кирило Худаєв

Цього атлета цього року в соцмережах порівняли із Гарі Потером: мовляв, надто вони схожі чимось. Здається, ця картина, яка розлетілася інтернетом більше прославила атлета, аніж його медалі. Якщо ж серйозно, то і навесні, і восени на змаганнях IFBB Кирило Худаєв став переможцем категорії класичного бодібілдингу +175 см.

khudaev

6. Антон Гречанюк

Про нього можна сказати: «Фігаро тут, Фігаро там». Де тільки Антон цього року не виступав: і на Чемпіонаті НАББА, і Чемпіонаті UBPF, і Чемпіонаті WABBA. І всюди медалі у своїх категоріях. Красень, одним словом.

anton.hrechaniuk

7. Віталій Козак

Новачок в українському бобібілдингу. Цей хлопець зі Львова має лише свій другий змагальний сезон. Тим не менше, поїхав в Італію від федерації НАББА і став Чемпіоном світу серед юніорів IBFА.

kozak

8. Адам Козира

На Чемпіонаті України виступив у категорії  + 95 кг. Один з небагатьох відносно медійних атлетів, який тримає контакт із своїми шанувальниками. Цікавий атлет, який встиг провести цього року кілька семінарів та зняти промо роликів.

a kozyra

9. Юрій Федишин

Атлет зі Львова навесні став кращим на Кубку України у категорії 80 кг, хоча й це рішення суддів мало чимало суперечок за кулісами. Восени спортсмен  підтвердив право бути кращим у цій категорії і виступив на Чемпіонаті Києва, звідки привіз “золото”. На Чемпіонат України не поїхав, бо захворів.

iura-FEDYSHYN

10. Максим Яковлєв

Бодібілдер із Запоріжжя навесні став кращим на Кубку України у категорії понад 95 кг. Один із найефектніших молодих українських культуристів за яким бачимо велике майбутнє.