У Сімферополі відбувся традиційнний Кубок міського Голови 2011

У суботу 23 квітня в Сімферополі відбувся традиційний, вже 4-й за рахунком, Кубок Міського Голови по безекіпіровочному жиму штанги лежачи.

У цьому році завдяки безпосередній участі команди нашого мера і особисто Агєєва В.М., у підготовці та проведенні змагань нам вдалося значно підняти рівень змагань. У першу чергу це візитна картка Кубка Міського Голови, великий командний Кубок, який є перехідним і який за правилами наших змагань весь рік до наступного розіграшу прикрашає зал команди переможниці. І, звичайно ж, призи та подарунки переможцям змагань. Все це, безумовно, позначилося в першу чергу на кількості учасників, майже 90 осіб брали участь у змаганнях.

Так наймолодшому учаснику було всього 12 років, а найстаршому 71 рік. Але не тільки кількістю учасників запам’ятався Кубок Голови 2011, як високими результатами і гострою, безкомпромісною боротьбою, як в командній першості, так і в особистому заліку.

У результаті запеклої боротьби між СК “Баргест” і СК “Лекс” головний приз, великий кома «Кубок Міського Голови» втретє поспіль з мінімальною перевагою (всього в 3 очки) виграла дружна команда СК “Баргест”. В абсолютній першості поза конкуренцією був Антон Бегалко (240 кг), друге місце у ще одного Антона, Платова з Керчі – 205кг, ну а третім став Сергєєв Микола 185 кг. Найцікавішою та інтригуючою, обіцяла бути категорія до 90 кг, де заявилися троє приблизно рівні по силам спортсмени, в рівній мірі, що претендують на перше місце. Це МСМК Бочкарьов Олександр (рекордсмен АРК в цій категорії в екіпірувальних жимі-255 кг), дуже сильний МС Асан Ягья з команди КІПУ і нещодавно перейшов з В / К 82,5, де по праву був жімовіком № 1 в АРК, МСМК Менесенко Євген.

Але несподівано після зважування з’ясувалося, що Микола Сергєєв заявлений раніше в сотці, теж важить 90,0 кг. Микола поспішав на наші змагання з київського поїзда. Справа в тому, що він впродовж тижня перебував у Києві на практиці у військовій кафедрі. Стройова підготовка та мізерне харчування … і як результат втрата більше 4 кг ваги.

На перший підхід спортсмени (Ягья, Бочкарьов і Менесенко), оглядаючись одна на одну, заявили однакову вагу – 160 кг. Сергєєв – 185 кг. Всі з початковими вагами впоралися. Сергєєв від подальших підходів відмовився. Ну, а наша трійця дружно замовила 170 на другий підхід. Ягья з вагою не справляється. За ним виходить Бочкарьов. Тисне 170 і робить хитрий хід, замовляючи 185 кг. Менесенко так само справляється з вагою і замовляє 172,5 кг, явно вважаючи, що з Бочкарев на 185 кг змагатися він не може і буде просто розраховувати, що Олександр з вагою не впорається. Починається третій раунд. Ягья знову не вичавлює 170. Менесенко фіксує 172,5 кг. А, що робить Бочкарьов? А Бочкарьов відмовляється від шансу виграти за вагою 1-е місце в Сергєєва і перезамовляєна 17 5 кг. Впевнено справляється з вагою і виграє 2е місце у Менесенко. Таким чином весь п’єдестал пошани В / До 90 кг був аккупирована СК «Баргест».

Серед інших результатів варто відзначити Ібраїма Муратова В / К 75кг – 142,5 і Нарімана Керімова В / К 82,5 кг – 162,5 кг з команди КІПУ. 200 кг Максима згасло в 125 – ї категорії та 200 кг Кирила Чернова в В / До 140 кг. У дівчат явно не в кращій формі була Даша Бабкіна – 70 кг. Але цього виявилося достатньо для перемоги в абсолютній першості серед жінок.

Після закінчення змагань у жимі був проведений конкурс для глядачів, в якому кожному бажаючому виграти стильний шейкер від магазину спортивного харчування «Рекорд» і компанії «Фітнес Фактор» пропонує закрити еспандер «Captains of Crush» № 1.5. Завдання виявилося не дуже складним і шейкери швидко закінчилися. Але не закінчилися бажаючі закрити «Captains of Crush», але далеко не всім це вдалося зробити в той вечір. Після нагородження жімовіков почалися змагання «Кубок Міського Голови» за армліфтінгу. Спортсмени змагалися в абсолютній першості. Заявилося 8 учасників. Інтриги додав той факт, що був відсутній рекордсмен АР Крим і Україну Станіслав Сапрін. Таким чином питання переможця було відкритим. Результати перевершили всі очікування. За межею призерів з результатом 95.5 кг виявився найдосвідченіший армліфтер, неодноразовий переможець та призер наших змагань, екс-рекордсмен АР Крим, Володимир Семенов! Програвши третє місце за власною вагою Ступіно Сергію. Друге місце несподівано для всіх у Олександра Бочкарьова – 98 кг. Ну а відкриттям турніру став нікому раніше в армліфтінге не відомий спортсмен з Євпаторії Сергій Шугалей – 103 кг.

На цьому залікові підходи закінчилися і далі спортсмени вже піднімали поза конкурсом. Бочкарьов підкорив 105.5 кг, підняв і 108 кг, але вага не був зарахований через за сумнівного положення у фінальній стадії колін!

Але більше за всіх у той вечір здивував Сергій Шугалей. Він мало того, що зафіксував 110,5 кг. Сергій на цьому не заспокоївся і замахнувся на рекорд самого Стаса Сапріна 111, 750 кг і пішов на 113 кг. І хоча рекорд встояв, у Стаса з’явився гідний суперник.

Всі учасники змагань, окрім красивих медалей і Кубків отримали на призи спортивне харчування, одяг від Мердекс-Стайл, плакати та афіші, а переможці чоловічий абсолюткі грошові призи. Організатори та Сімферопольський Пиво-Безалкогольний комбінат подбали, що б спортсменам спрага не завадила показати свої найкращі результати. А дівчата з компанії «Ред Булл» заряджали енергією. Змагання сподобалися як учасникам, так і глядачам. Сам турнір висвітлювали 3 провідних теле каналу АР Крим. Кримська Асоціація пауерліфтингу ще раз дякує всім хто допомагав нам провести змагання на високому рівні і запрошує на свій наступний старт, жимів фестиваль «Кубок Таврики», який пройде цього року в п. Гурзуф з 24 по 26 червня.

В’ячеслав Горбунов для kulturizn.info

__________________________________

читайте також:

Київ готується до Відкритого кубка з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу 2011

23 квітня в Севастополі «Кубок Чорного моря з бодібілдингу» 2011

Визначилися переможці Чемпіонату Львівської області з важкої атлетики 2011

Схожi публикацii:

7 Коментарів до "У Сімферополі відбувся традиційнний Кубок міського Голови 2011"

 1. Костя

  Конечно правильно.устроил очередной “сенокос” …а ты смотри ему в роток,гляди может пару брызг перепадет всех умножь на взнос=скоко это “чесное” срубило себе на карман….???дать калькулятор

 2. Костя

  Конечно правильно.устроил очередной “сенокос” …а ты смотри ему в роток,гляди может пару брызг перепадет всех умножь на взнос=скоко это “чесное” срубило себе на карман….???дать калькулятор

 3. Фотограф

  Прекратите дурное общение…”дурак как был..и его не изменить…даже если он станет очередным или еще каким президентом какой то ячейки по подьему и жиму или еще чего ..что не отнять дурить простаком “оно” умеет

 4. Фотограф

  Прекратите дурное общение…”дурак как был..и его не изменить…даже если он станет очередным или еще каким президентом какой то ячейки по подьему и жиму или еще чего ..что не отнять дурить простаком “оно” умеет

 5. Зритель

  (цензура) галимый Горбунов,он и в Сочи в которые поехал за (цензура) деньги умудрился (цензура) что он международный мастер,это убожество и дня не проживет чтобы не украсть или не обмануть.

 6. Зритель

  (цензура) галимый Горбунов,он и в Сочи в которые поехал за (цензура) деньги умудрился (цензура) что он международный мастер,это убожество и дня не проживет чтобы не украсть или не обмануть.

 7. Антон

  Зайка или заика,)))))если ты не понял что таких как ты имеет во весь рост…”нечто” называемое себя величиной”дутой” и “эфимерной”…что ж медицина здесь бессильна.

 8. Антон

  Зайка или заика,)))))если ты не понял что таких как ты имеет во весь рост…”нечто” называемое себя величиной”дутой” и “эфимерной”…что ж медицина здесь бессильна.

Залишити відповідь