НОВИНИ

Важкоатлет Артем Удачин привіз з Туреччини бронзу

Важкоатлет Артем Удачин привіз з Туреччини бронзуУкраїнець Артем Удачін завоював бронзу на турецькому чемпіонаті світу з важкої атлетики у вазі понад 105 кг.

26 вересня, в турецькій Анталії завершився чемпіонат світу з важкої атлетики. Учасник збірної України – важкоатлет Артем Удачин отримав  2-гу медаль – бронзу у ваговій категорії понад 105 кг і  показав однаковий результат у двоборстві з Маттіасом Штайнером.  Чемпіоном світу в двоборстві став іранець Бехдад Салімікордасіабі (453). Срібло дісталося німцю Маттіасу Штайнера (440), останній крім срібної медалі завоював мале золото у поштовху (246).

Важка атлетика. Чемпіонат світу. Анталія (Туреччина), 26 вересня.

Чоловіки. Вагова категорія понад 105 кг.

1. Бехдад Салімікордасіабі (Іран) – 453 кг у сумі двоборства (208 кг у ривку 245 кг у поштовху).

2. Маттіас Штайнер (Німеччина) – 440 (194 246).

3. Артем Удачин (Україна) – 440 (205 235).

Ще один наш український важкоатлет у цій ваговій категорії Ігор Шимечко опинився на останньому місці, тому що крім поштовху (220 кг), не зумів здійснити ривок і в результаті не зміг класифікуватися в двоборстві.

Збірна України у своєму активі має одну срібну і одну бронзову медалі. У загальному заліку перемогла команда Китаю завоювавши 4 золоті, 5 срібних та 2 бронзові медалі. Збірна Росії посіла друге місце (3-3-2). Третє місце поділили команди Польщі та Казахстану (за 2-0-0), п’ятими були турки (1-3-2). За загальною кількістю нагород лідери – Китай (11), Росія (8), Туреччина (6).