ЗмаганняНОВИНИРезультати

Визначилися переможці Чемпіонату Львівської області з важкої атлетики 2011

Визначилися переможці Чемпіонату Львівської області з важкої атлетики 2011На Чемпіонаті Львівської області з важкої атлетики перше місце впевнено перше місце посіли атлети дитячо-юнацької спортивної школи  «Енергетик». Юнаки здобули найбільше медалей у категорії 13-15 років.

Атлети «Енергетика» завоювали три золоті та дві срібні медалі. Переможцями стали:

1.       Гоза Богдан (змагався у ваговій категорії до 38 кг, результат 30 кг у ривку та 38 кг у поштовху);

2.       Гоза Володимир (в/г до 85 кг, 120 кг та 130 кг відповідно);

3.       Пилип’як Орест (в/к понад 85 кг, 86 кг та 105 кг).

Друге місце:

1.Корчинськийо Михайло (в/к 62 кг, 69 кг та 80 кг);

2.Пилип’як Олег (в/к до 85 кг, 80 кг та 105 кг).

Відтак за результатами Чемпіонату Львівської області з важкої атлетики відібрано збірну команду області для участі в змаганнях Чемпіонату України. До збірної увійшли такі атлети «Енергентика»: Володимир Гоза, Олег Пилип’як, Орест Пилип’як.  У резерві залишається Михайло Корчинський.