Українські бодбілдери успішно виступили на Чемпіонаті світу WABBA 2018

Бодбілдери федерації WABBA України успішно виступили на Чемпіонаті світу 2018. Українці змагалися на престижному турнірі в Італії цими вихідними, 15-17 червня. Наші атлети зуміли потрапити у фінал та вибороти чотири медалі.

Нагороду найвищого гатунку виборов культурист В’ячеслав Волосов, який став Абсолютним переможцем Чемпіонаті світу WABBA.

Сергій Черняк везе додому “золото” як кращий культурист у категорії ” Медіум”. Кращою у категорії “Шейп” судді визначили Ольгу Шнурову. “Срібло” дісталося Анні Мірон.

Трішки до перемоги не вистачило Анастасії Самойлович – у неї 5 місце у абсолютній категорії. Також на п’яту позицію судді поставили Юлію  Скримську у категорії “бікіні до 165 см”.

Раніше ці атлети також успішно виступили на Чемпіонаті Європи з бодібілдингу WABBA 2018, який наприкінці травня відбувався у Львові.