Головна Змагання Українські бодібілдери на Arnold Classic Europe 2017. Результати виступів

Українські бодібілдери на Arnold Classic Europe 2017. Результати виступів

Українські фітнесисти успішно виступили на світовому шоу Arnold Classic Europe 2017, які відбулися в Іспанії. В результаті наша збірна отримала дві абсолютних нагороди, шість “золотих”, дві “срібних” та одну “бронзову” медалі.

А тепер детальніше про тих, хто поїхав додому з нагородами.

Культурист з Тернополя Олег Кривий зумів вибороти “золото” у чоловічій бодібілдинг категорії “до 90 кг”. Рік тому у нього була медаль такого ж гатунку, але у легшій категорії “85 кг”.

У категорії фітнес-моделей Men’s Physique у наших атлетів одне “золото” і у категорії “до 176 см” дісталося воно Дмитру Горобцю з Черкас.

Назар Хархун у чоловічому фітнесі також переміг. Цей спортсмен на фітнес-турнірах не один рік просто “згрібає” усі нагороди, не залишаючи шансу суперникам.

З-поміж чоловічих категорій харків’янин Кирило Худаєв також має нагороду – у нього “срібло”. Друге місце йому дали за виступ серед високих атлетів, ростом понад 180 см.

Перше місце має і Марина Оборська, яку судді визнали кращою у категорії фітнес-бікіні “понад 172 см” серед юніорів. Вона також стала абсолютною переможницею.

Потішила своїх земляків і львів’янка Оксана Бригідир. У неї “золото” у категорії фітнес-бікіні “до 169 см”.