Головна НОВИНИ Українські бодібілдери здобули 21 медаль на Чемпіонаті Європи WBPF 2016

Українські бодібілдери здобули 21 медаль на Чемпіонаті Європи WBPF 2016

Як ніколи успішним виявився весняний сезон для української збірної федерації UBPF. На Чемпіонаті Європи наші атлети завоювали 21 нагороду: 5 золотих, 9 срібних і 7 бронзових медалей, а також зайняли чотири четвертих місця! У підсумку, за збірною України – друге місце в командному заліку.

ubpf_dream_team_2016

Змагання відбулися з 27 по 29 травня в Будапешті (Угорщина) за версією WBPF. Українська команда відмінно виступила, привізши додому чимало золотих медалей і інших трофеїв.

Почнемо з жінок. Потрійний удар в категорії фізик-моделі до 160 см! Юлія Мішура – ​​перша, Катерина Волохонська – друга, Богдана Сафонова – четверте місце! Практично окупували європейський п’єдестал наші «маленькі» модельки!

Ілона Волянська завоювала золоту медаль в категорії Women’s Model Physique Junior 16 – 23 yrs (фізик-модель юніорки).

Ще одну золоту медаль в скарбничку української збірної додала Ірина Козлова, в категорії Muscular Physique.

Наталя Яроцевич стала другою в фізик-моделях до 170 см, також сріблом відзначилася Ольга Трегубенко в категорії «спорт-моделі до 160 см».

У категорії «спорт-моделі понад 165 см» в трійці кращих виявилася Діана Доскалу, у якої бронза.

У категорії «фізик-моделі понад 170 см» третє місце за Ілоною Зозулею. Анастасія Лук’янова стала четвертою в категорії «фізик-моделі до 165 см».

Щодо чоловіків ситуація така. Роман Березовий, генеральний секретар федерації UBPF, завоював срібло в категорії бодібілдинг майстра (старше 50 років).

Сергій Бабчук став кращим і завоював «золото» в чоловічій важкої категорії понад 100 кг.

У кілька більш легкої категорії до 100 кг Амір Олфатманеш завоював срібло. Бронзовим призером Чемпіонату Європи в «бодібілдинг до 90 кг» став Олександр Ярмоленко.

У категорії «бодібілдинг до 85 кг» Сергій Павлишин став третім. Порадував Дмитро Дерябкін, який став віце-чемпіоном Європи WBPF в категорії «бодібілдинг до 80 кг».

Відразу в двох категоріях відзначився Герман Писаренко: бронза в «бодібілдинг до 75 кг» і срібло в «Bodybuilding Men’s Master 40-49 yrs up to 80 kg».

У Athletic Physique Men’s up to 175 cm перше місце зайняв Горго Володимир, друге – Андрій Кугай.

Микола Сікачина став бронзовим призером у категорії «атлетик фізик більше 180 см».

Антон Курганський завоював срібло в категорії Sport Physique over 185 cm, а Станіслав Яроцевич – бронзу в категорії Sport Physique Men -180 cm.