Українські бодібілдери здобули 21 медаль на Чемпіонаті Європи WBPF 2016

Як ніколи успішним виявився весняний сезон для української збірної федерації UBPF. На Чемпіонаті Європи наші атлети завоювали 21 нагороду: 5 золотих, 9 срібних і 7 бронзових медалей, а також зайняли чотири четвертих місця! У підсумку, за збірною України – друге місце в командному заліку.

ubpf_dream_team_2016

Змагання відбулися з 27 по 29 травня в Будапешті (Угорщина) за версією WBPF. Українська команда відмінно виступила, привізши додому чимало золотих медалей і інших трофеїв.

Почнемо з жінок. Потрійний удар в категорії фізик-моделі до 160 см! Юлія Мішура – ​​перша, Катерина Волохонська – друга, Богдана Сафонова – четверте місце! Практично окупували європейський п’єдестал наші «маленькі» модельки!

Ілона Волянська завоювала золоту медаль в категорії Women’s Model Physique Junior 16 – 23 yrs (фізик-модель юніорки).

Ще одну золоту медаль в скарбничку української збірної додала Ірина Козлова, в категорії Muscular Physique.

Наталя Яроцевич стала другою в фізик-моделях до 170 см, також сріблом відзначилася Ольга Трегубенко в категорії «спорт-моделі до 160 см».

У категорії «спорт-моделі понад 165 см» в трійці кращих виявилася Діана Доскалу, у якої бронза.

У категорії «фізик-моделі понад 170 см» третє місце за Ілоною Зозулею. Анастасія Лук’янова стала четвертою в категорії «фізик-моделі до 165 см».

Щодо чоловіків ситуація така. Роман Березовий, генеральний секретар федерації UBPF, завоював срібло в категорії бодібілдинг майстра (старше 50 років).

Сергій Бабчук став кращим і завоював «золото» в чоловічій важкої категорії понад 100 кг.

У кілька більш легкої категорії до 100 кг Амір Олфатманеш завоював срібло. Бронзовим призером Чемпіонату Європи в «бодібілдинг до 90 кг» став Олександр Ярмоленко.

У категорії «бодібілдинг до 85 кг» Сергій Павлишин став третім. Порадував Дмитро Дерябкін, який став віце-чемпіоном Європи WBPF в категорії «бодібілдинг до 80 кг».

Відразу в двох категоріях відзначився Герман Писаренко: бронза в «бодібілдинг до 75 кг» і срібло в «Bodybuilding Men’s Master 40-49 yrs up to 80 kg».

У Athletic Physique Men’s up to 175 cm перше місце зайняв Горго Володимир, друге – Андрій Кугай.

Микола Сікачина став бронзовим призером у категорії «атлетик фізик більше 180 см».

Антон Курганський завоював срібло в категорії Sport Physique over 185 cm, а Станіслав Яроцевич – бронзу в категорії Sport Physique Men -180 cm.