Відкритий Кубок України 2011WABBA. Результати

Змагання відбулися 15 травня у Львові. Абсолютний чемпіон – Комарницький Вадим (м. Чернівці).

Фото можна побачити тут.

Зовсім скоро на kulturizm.info відео виступів усіх довільних програм.

Юнаки 16 років

Місце Прізвище та ім’я Місто
1 Богайчук Олексій Чернівці
2 Бутенко Юрій Київ
3 Згода Євген Київ
4 Бондар Валентин Київська обл.

Юнаки 18 років

Місце Прізвище та ім’я Місто
1 Гололобов Віктор Київ
2 Вішніцький Артем Камянець – подільський
3 Кучер Володимир Львів
4 Савтик Сергій Камянець – подільський
5 Шведа Андрій Червоноград

Юніори 20 років

Місце Прізвище та ім’я Місто
1 Щербатюк Микола Тирасполь
2 Петрашкевич Назар Львів
3 Наконечний Максим Тернопіль
4 Копецький Олександр Камянець-подільський
5 Самборський Віталій Кіровоградська обл.
6 Михалик Віталій Тернопіль

Юніори 22 роки

Місце Прізвище та ім’я Місто
1 Ількович Микола Камянець-подільський
2 Марциняк Роман Городок
3 Бурда Олександр Нововолинськ
4 Долгов Борис Київ
5 Єгоров Микола Львів
6 Домбровський Євген Львів

Юніори 24 років

Місце Прізвище та ім’я Місто
1 Будяк Олексій Київ
2 Мерхалієв Руслан Аслан Огли Чернігів

Чоловіки до 165 см.

Місце Прізвище та імя Місто
1 Загурський Валерій Хмельницький
2 Долгов Борис Київ

Чоловіки до 170 см.

Місце Прізвище та імя Місто
1 Ількович Микола Камянець-подільський
2 Грехов Олексій АР Крим
3 Істван Хегідіш Будапешт
4 Самборський Віталій Кіровоградська обл.
5 Левчук Сергій Хмельницький
6 Матвієнко Микола Київська обл.

Чоловіки до 175 см.

Місце Прізвище та імя Місто
1 Ласло Зомборі Будапешт
2 Ярмоленко Олександр Київ
3 Хімон Борис Київ
4 Ключ Євгеній Київ
5 Павлішин Сергій Київ
6 Сташук Борис Чернігів

Чоловіки до 180 см.

Місце Прізвище та імя Місто
1 Комарницький Вадим Чернівці
2 Батьков Андрій Київ
3 Котунов Сергій Харків
4 Граневський Володимир Тирасполь
5 Дубовий Вадим Дніпропетровськ
6 Тібор Медек Будапешт

Чоловіки більше 180 см.

Місце Прізвище та імя Місто
1 Скороход Павло Київ
2 Кирилов Микола Чернігів
3 Спасококуцький Юрій Бориспіль
4 Корван Ігор Львів
5 Гололобов Віктор Київ
6 Домбровський Євген Львів

Жінки Фітнес

Місце Прізвище та імя Місто
1 Глушак Олена Київ
2 Опанасюк Катерина Львів

Жінки боді-фітнес

Місце Прізвище та імя Місто
1 Глушак Олена Київ
2 Литвиненко Анастасія Київ
3 Федорова Юлія Київ
4 Горбач Діана Обухів
5 Куцюбинська Влада Київ

Жінки модельний фітнес

Місце Прізвище та імя Місто
1 Серебрякова Вікторія Київ
2 Александрова Віта Київ
3 Брігіта Салай Будапешт

Сеньйори

Місце Прізвище та імя Місто
1 Котунов Сергій Харків
2 Істван Хегідіш Бухарест
3 Тібор Медек Будапешт
4 Бурденюк Сергій
5 Бондарчук Олександр Чернівці

Класичний бодібілдинг

Місце Прізвище та імя Місто
1 Хіміон Борис Київ
2 Батьков Андрій Київ
3 Спасококуцький Юрій Київ
4 Галапац Олександр Чернігів
5 Щербатюк Микола Тирасполь
6 Єгоров Микола Львів

Схожi публикацii:

Залишити відповідь