Головна НОВИНИ Ярослав Яковлєв повертається у професійний бодібілдинг

Ярослав Яковлєв повертається у професійний бодібілдинг

Після 5 річної перерви у виступах на турнірах з бодібілдінгу повертається в великий спорт Ярослав Яковлєв.Це стало можливим завдяки підтримці Holiday Concert Hall та СК ” Сатурн” де власне Ярослав і готується до осіннього сезону.

22 жовтня в м.Київ відбудеться Чемпіонат України з бодібілдінгу і турнір “Містер Україна” Обидва турніри проводить UBPF (всеукраїнська федерація бодібілдінгу) що є членом WBPF- (світова федерація бодібілдінгу ) UBPF федерація яка за короткий проміжок часу домоглася світового визнання.

Нещодавно керівництво WBPF відзначило високий рівень підготовки українських атлетів, і оцінило роботу Української федерації як однієї з кращих в WBPF. По результатами сезону 2010р. UBPF увійшла в 5 кращих федерацій світу. Саме ця федерація на сьогодні обєднала кращих топ атлетів України.

Ярослав підтвердив участь в турнірах і зараз посилено тренується. “Хоч я на сьогодні і перебуваю в хорошій формі – при 100 кг м’язевої маси я тримаю відсоток жиру на рівні 5-6%, однак маю намір максимально покращити свою форму, а саме, додати ще кілька кілограм м’язів та якщо не зменшити жирову прокладку, то принаймні тримати її на рівні тих же 6% . Це потрібно перш за все для того ,щоб виглядати на подіумі ще більш мускулистішим – і відповідно бути поза конкуренцією. До того ж я підтвердив свій виступ в категорії понад 100 кг тому можу дозволити собі ще додати кілька кілограм”, – розповів Ярослав Яковлєв kulturizm.info.

21 жовтня команда Ярослава Яковлєва вирушить до столиці за званням абсолютного чемпіона.

Анетон Павленко, kulturizm.info