Відому фітнес модель Greg Plitt на смерть збив поїзд

Вчора, 17 січня, загинув американський спорстсмен Greg Plitt, який був відомою моделлю у фітнес індустрії та мав чимало шанувальників по всьому світу.

Greg Plitt

Greg Plitt збивй поїздом на біля  станції Бербанк (Burbank), штат Каліфорнія напередодні у другій половині дня. Поліцейський департамент станції Бербанк повідомив, що інцидент стався близько 16.10.

Greg був на рейках, коли його збив потяг. Деякі пасажири бачили його перед зіткненням. Він був з друзями та щось знімав на відео, пише losangeles.cbslocal.com.

Greg Plitt було 37 років.

Довідка

За останні 4 роки атлет з’явився на обкладинках понад 100 журналів з фітнесу і 25 любовних романів. Без сумніву він є фітнес-моделлю № 1 в США. Кожен місяць фото Грега можна побачити на обкладинці журналу. У 2009 році атлет отримав Star Physique Award в номінації за кращу фізичну форму. Грег став обличчям парфумерного будинку Тьєррі Мюглера (Thierry Mugler) і представником компаній MET-Rx Engineered Nutrition, Under Armour Performance Apparel і Gold’s Gym. Плітт знімався в рекламі для таких відомих брендів, як Old Spice, Dodge Ram Trucks, ESPN, Under Armour, MET-Rx і PETA. Він грав у кіно разом зі знаменитими акторами: Робертом Де Ніро (в «Хибна спокуса») і Крістіаном Бейлом («Термінатор. Та прийде рятівник»). Дворазовий чемпіон США з рестлінгу, Грег Плітт серйозно займається парашутним спортом, на його рахунку близько 1500 стрибків. Він закінчив Військову академію у Вест-Пойнті і до того, як стати актором і фітнес-моделлю, служив в армії США командиром роти.

Джерело: fitfan.ru

Схожi публикацii:

Залишити відповідь