«Золота осінь» для спортсменів бодібілдинг федерації UFBB України

Для Андрія Кухарчука та Наталії Дмух він почався традиційно за місяць до перших стартів, адже саме тоді відбувся семінар з бодібілдингу під керівництвом, одного з найтитулованіших бодібілдерів України, Андрія Кухарчука. Даний формат зустрічі, допоміг дебютантам та діючим спортсменам, отримати важливу ексклюзивну інформацію для підготовки до змагань, особливо це стосувалось останніх тижнів передстартової «підводки». Також, Андрій Кухарчук, звернув увагу на позування в бодібілдингу та такій популярній категорії, менс фізік. Він пояснив основні нюанси, маленькі хитрощі та нововведення в правилах IFBB.

dmukh-kuh

Жіночі номінації також не були обділені увагою. Під керівництвом Дмух Наталії був проведений перший майстер-клас Чемпіонки Європи та України, а тепер і володарки титула абсолютної переможниці OLYMPIA AMATEUR Europe, Оксани Бригідир. Дебютантки та виступаючі спортсменки, змогли отримати не тільки теоретичні знання щодо поведінки на сцені, але і практично навчитися індивідуальному позуванню під контролем Оксани. Багато з дівчат були досить підкованими в теоретичному аспекті, що безперечно полегшувало роботу, однак отримати пораду і поставити позування з Чемпіонкою – це зовсім інший рівень підготовки до сцени.

На даний момент, практика перед змагальних семінарів та майстер-класів – для тренерського тандему Кухарчук-Дмух є обов’язковим пунктом у підготовці молодих спортсменів. Кількість спортсменів та дебютантів зростає щодня, але іноді якість підготовки страждає від такої потоковості. Відповідно до цієї тенденції, кожному змагальному сезону передує цикл семінарів та майстер-класів, що істотно відображається на підвищенні рівня змагань. Андрій Кухарчук також обіймає посаду головного тренера Львівської обласної федерації з бодібілдингу і фітнесу, і завжди відкритий для інформації спортсменів Львівської федерації та інших областей.

Змагальна осінь 2015 вперше об’єднала зусилля, досвід та знання Андрія Кухарчука та Наталії Дмух, для дебюту і продовження успішної кар’єри, спортсменів та спортсменок, номінацій фітнес-бікіні та бодібілдинг. Дебютували не лише підопічні, але і сам тренерський дует. Особливо хвилюючим було те, що дебют відбувся на теренах Батьківщини, адже за кордоном України, тренерський тандем успішно працює в продовж 2 років і зарекомендував себе високим рівнем професіоналізму.

Андрій Кухарчук: «Для мене сезон ще не завершився, але я вже можу сказати, що він запам’ятається мені з багатьох причин… Одна з них те, що в цьому сезоні я мав як пряме, так і опосередковане відношення до підготовки достатньої кількості молодих та доволі перспективних атлетів та атлеток, які при певній цілеспрямованості можуть вирости в топових спортсменів нашого спортивного руху! Важливо, щоб вони розуміли, що іноді шлях до вершини доволі непростий і тернистий, і ще не раз виникатиме бажання все кинути, але вірю, що не кинуть, знаю що відступивши на крок назад – зроблять два-три вперед! Тільки так! Щоденний бій з собою, з своїми слабостями і проблемами – тільки ідучи можна подужати шлях! Обдумайте, взважте – я готовий допомогти чим зможу тим, хто щиро налаштований на працю, на боротьбу, адже я сам продовжую цей шлях і буду поруч, і буду поруч не один – адже ми команда однодумців, так Лена Оганова, Вікторія Торська, Уляна Козенкова, Владислав Добринін? У мене склався чудовий тренерський тандем з Наталією Дмух, завдяки неї, я знав хто як готовий і чим хто дихає перед стартами, навіть перебуваючи за далеко межами України, за що моє велике спасибі!) Чекаємо вас, відпочивайте після складного сезону і повертайтесь рости над собою та розвиватись разом з нами!»

Наталія Дмух: «В цьому сезоні, кожен із наших спортсменів мав конкретну поставлену ціль! Для Вікторії Торської це був дебют на Чемпіонаті Львівської області, срібло на Волинській області і абсолютна першість в Івано-Франківській області. Для Лени Оганової абсолютна першість на Львівській області – не було першочерговою задачею, а от топ фіналу категорії на Чемпіонаті України – це саме те, що вимагалось тренерським штабом. Деяким спортсменам треба було дебютувати за кордонами країни, в цьому сезоні це була Росія, для Альбіни Баракіної старти відбувались впродовж трьох тижнів. В підготовці чоловіків, Андрій керувався своїм досвідом і уявленням про задачі на сезон, в кожному окремому випадку, що дало свій результат. Також я отримала досить корисний досвід, за участі в підготовці спортсменки номінації бодіфітнес – Марини Воропаєвої, і це була бронза на Чемпіонаті України! На все нам вдалося врахувати і охопити, але з кожним сезоном ми працюємо над своїми помилками, для того щоб наші підопічні прогресували, а не показували стабільно хорошу форму. Хочу виразити велику подяку моєму колезі по тренерському штабу Андрію Кухарчуку і нашим спортсменам – ВИ наша гордість! Окрема подяка нашому надійному другу, абсолютному Чемпіону Європи Олегу Кривому, за допомогу, за поради,та за те, що був просто незамінним!»

З 2 листопада 2015 року стартує новий цикл підготовки до весняного сезону. Бажаючим підготуватися до номінації бодібілдинг (традиційний та класичний), менс фізік, бодіфітнес та фітнес-бікіні під керівництвом Кухарчука Андрія та Дмух Наталії, слід заповнити анкету учасників. Підготовка відбуватиметься двома способами персонально та дистанційно. Разом з нами у вас буде чіткий цикл харчування та тренувань, можливість планових та позапланових консультацій, жорсткий контроль Ваших досягнень та гарантований результат.

Наталія Дмух для KULTURIZM.INFO

Схожi публикацii:

Залишити відповідь