БодибілдингВідеоНОВИНИ

5 ТОП документальних фільмів про бодибілдинг як субкультуру

Пропонуємо підбірку одних з найцікавіших фільмів про культуризм та культуристів. Це стрічки, які допоможуть краще зрозуміти філософію цього спорту та те, чим живуть спортсмени та які труднощі долають, готуючись до змагань.

“Надлюди: Допінг”

Це документальний фільм про  анаболічні стероїди, які дають неймовірні результати. Фармакологія – невід ємна складова у силовому спорті.  Арсенал допінгу постійно змінювався з минулого століття – алкоголь, кокаїн, амфетаміни і тепер – стероїди. У багатьох країнах заборонено прийом стероїдів без рецептів лікаря.

«Тестостеронові юнаки»

Документальний фільм про життя юніорів-початківців  в США. У стрічці показані їхні відносинах в сім’ї, їх радощі та невдачі. У фільмі представлені документальні матеріали підготовки атлетів до змагань.

«План Арнольда»

У цьому відео Арнольд Шварценеггер розповідає про набір м’язової маси, тренування, харчування, підготовку  до змагань та самі виступи на сцені. Епізоди включають в себе унікальні кадри фільму «Качаючи залізо», а також кращі моменти тренувань і виступів легендарного атлета.

http://www.youtube.com/watch?v=OAmzpp0Rrew

«Качаючи залізо»

Це документальний спортивний фільм, що розповідає про перебіг конкурсу “Містер Олімпія” 1975 року. Головний персонаж – 29-тилітній Арнольд Шварценеггер. У стрічці інтерв’ю зі легендою культуризму та іншими атлетами того часу, їхніми близьким. Також можна побачити уривки з їхніх тренувань і виступів. У фільмі – дві основні сюжетні лінії. Це суперництво між професіоналами Шварценеггером та Феригно за титул “містер Олімпія”, а також суперництво між аматорами Кеном Волером і Майком Кацом за титул “Містер Юніверс”.

«Діти-культуристи»

Це документальний фільм про дітей – бодібілдерів, для яких зовнішність перетворилася на нав’язливу ідею і межує з клінікою. У стрічці: троє молодих культуристів і те, як вони прагнуть стати накачаними та що про це думають їхні рідні та друзі. Стрічка розповідає про те, що мотивує  звичайних молодих людей тягати залізо та власноруч будувати тіло своєї мрії.

http://www.youtube.com/watch?v=LVEjTnJWqy0

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button